Фотоаппарат Canon PowerShot SX530 HS Black гарантия производителя

Код товара: С000006667
Canon PowerShot SX530 HS Black гарантия производителя

Нет в наличии

6 999 5 999 грн

Цена в кредит

Товара нет в наличии

Гарантия

24 месяца от производителя


Доставка
 • Доставка по всей Украине
 • Оплата товара при получении
 • Возможен самовывоз

Условия доставки и оплаты

Знімайте кожну важливу подію з приголомшливою деталізацією завдяки камері з 50-кратним зумом, яка дає змогу просто знімати й обмінюватися відзнятим матеріалом. Відчуйте цілковиту зручність зйомки, покращуйте навички фотографування та виявляйте свої творчі здібності.

 • _Одна компактна камера з 50-кратним зумом для будь-якої ситуації зйомки
 • _Знімки надзвичайної якості, які можна з гордістю продемонструвати іншим
 • _Просте підключення через Wi-Fi або NFC
 • _Легко створюйте такі знімки та відео в якості Full HD, які захочеться зберегти
 • _Експериментуйте з творчими режимами та ручним керуванням
 • З інтелектуальним оптичним стабілізатором зображення можна не турбуватися про те, що тремтіння камери зіпсує якість зйомки. Ця камера автоматично адаптується до умов зйомки та робить чіткі детальні знімки й відеосюжети навіть при максимальному збільшенні чи недостатньому освітленні.
 • Звільніться від дротів із технологією Wi-Fi. Публікуйте фотографії та відео в соціальних мережах безпосередньо з камери та легко передавайте їх на смартфон або планшет за допомогою технології NFC. За допомогою спеціальної програми для смартфонів і планшетів можна віддалено керувати камерою зі смартфону та легко створювати резервні копії на комп’ютері, смартфоні та в хмарному сховищі завдяки функції Image Sync. А завдяки можливості підключення до Canon Connect Station ви зможете легко переглядати фотографії та відео з родиною та друзями на HD-телевізорі, а також обмінюватися ними з усім світом на сайтах соціальних мереж і онлайн-альбомів, як-от irista. 
 • Знімайте вдень або вночі та отримуйте зображення саме такими, якими хочете їх запам’ятати. Система HS компанії Canon покращує чіткість зйомки в умовах слабкого освітлення, що дає змогу легко передати справжню атмосферу незабутніх моментів без спалаху й штатива. Система на 16,0 мегапікселя означає виняткову якість і деталізацію зображень, а також можливість друкувати знімки у форматі плакату.
 • Інтелектуальний автоматичний режим Smart Auto обирає ідеальні налаштування камери для зручної фото- чи відеозйомки будь-якого сюжету. Автоматичний гібридний режим дає змогу створювати цікаві відеодайджести у форматі HD (720p) з кадрів, відзнятих протягом дня.
 • Створювати чудові відеосюжети просто. Натисніть лише одну кнопку, щоб відзняти неперевершене відео формату Full HD з частотою 30 кадрів/с та стереозвуком. Завдяки функції інтелектуальної стабілізації зображення можна знімати під час руху й усе одно отримувати відмінні та чіткі результати.

Внимание! Приобрести фотоаппарат Canon PowerShot SX530 HS Black гарантия производителя в Интернет-магазине «АВС – Фото» - это просто, удобно, а главное – надёжно. Компания «АВС – Фото» более 10 лет занимается продажей фото и видео техники. Сотрудники компании – это опытные специалисты, которые сориентируют вас по выбору фототехники и подскажут оптимальные варианты. Выбрав фотокамеру Canon PowerShot SX530 HS Black гарантия производителя, вы без труда можете оформить её доставку в любую точку Украины. Главное, что в «АВС – Фото», ваш фотоаппарат Canon PowerShot SX530 HS Black гарантия производителя будет с гарантией качества. Оптимальная цена на фотокамеру и отличный сервис – это «АВС – Фото».