Canon 28mm f/3.5 Macro STM EF-M (1362C005)

Код товара: С000006281
Canon 28mm f/3.5 Macro STM EF-M (1362C005)

Нет в наличии

10 899 10 699 грн

Гарантия

24 месяца от производителя


Доставка
  • Доставка по всей Украине
  • Оплата товара при получении
  • Возможен самовывоз

Условия доставки и оплаты

 

Повний контроль над

 

освітленням

Вбудована технологія спалаху Macro Lite

 

Цей об’єктив серії EF-M має два вбудовані контрольовані світлодіоди (Macro Lite). Ця технологія забезпечує додаткове освітлення перед об’єктивом, що дає змогу уникнути непотрібних тіней від вас і вашого обладнання, які часто виникають під час макрозйомки.

 

Canon EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM

 

Щоб вибрати застосування спалаху Macro Lite з лівого чи правого боку, достатньо натиснути кнопку. Тепер ви легко зможете досягати необхідного освітлення й знімати приголомшливі стильні фотографії, які неможливо отримати іншими засобами. Це ідеальний вибір для макрозйомки квітів і їжі, а також мініатюрних об’єктів складної форми, наприклад ювелірних прикрас.

 

  1.  
  2.  
  3.  
 
 

Вдосконалена конструкція оправи об’єктива

 

EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM має оправу, що звужується, тож використовуйте все наявне світло завдяки мінімальним тіням від самого об’єктива. На оправі також є точки контакту з поверхнею для стабільного розташування під час зйомки, що дає змогу використовувати об’єктив за великого кута в 53 градуси від поверхні, на якій знаходиться об’єкт. Використовуючи точки контакту й спалах Macro Lite (за необхідності), можна робити деталізовані макрознімки.

 

EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM

Ближче, ніж будь-коли

 

Об’єктив EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM має дійсний коефіцієнт збільшення 1:1. Це означає, що об’єкт має на знімку такий самий розмір, як у житті. Якщо потрібно збільшити об’єкт і отримати деталізованіше зображення, можна використати режим Super Macro. Неймовірне збільшення в 1,2 разу дає змогу зробити об’єкт на фотографії більшим, ніж у реальності. Завдяки кроп-фактору сенсора формату APS-C, яким оснащено камери EOS серії M, забезпечується збільшення в 1,92 разу в еквіваленті 35-міліметрового кадру. Це дає змогу закарбовувати надзвичайно дрібні деталі, наприклад жилки на листках рослин або філігранне оздоблення ювелірних виробів. А в режимі Super Macro можна знімати крихітні об’єкти надзвичайно близько (мінімальна відстань фокусування — 13 мм).

 

  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
 
 

Закарбуйте дрібні деталі під час руху

 

Робіть чудові відеозаписи великим планом, використовуючи функції макрозйомки об’єктива EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM і можливості відеозйомки камери EOS серії M.

 

Screen Shot 2016-04-13 at 14.14.57Play Video
 

 

Ідеальний об’єктив для

 

 

щоденного

 

використання

Завжди під рукою

 

Компактний об’єктив EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM зручно завжди носити із собою, щоб закарбовувати цікаві події щодня. Легкий (130 г) складаний об’єктив EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM із прецизійними оптичними елементами ідеально підходить для щоденного фотографування та макрозйомки. Асферичні та наднизькодисперсні елементи об’єктива гарантують завжди високу якість зображення.

 

Screen Shot 2016-04-08 at 09.26.39Play Video
 

 

Тільки різкі знімки

 

Кутове тремтіння набагато помітніше під час макрозйомки, тому в таких випадках зазвичай потрібно використовувати стабільний штатив. Однак гібридний стабілізатор зображення в об’єктиві EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM спеціально розроблений, щоб мінімізувати кутове тремтіння камери й тремтіння зі зсувом. Це дає змогу гнучко реагувати, коли об’єкт зйомки рухається або змінює положення, щоб отримувати чіткі макрознімки.

 

EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM

 

З гібридним стабілізатором зображення

 

EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM

 

Без гібридного стабілізатора зображення

 

 

Набагато більше, ніж макрозйомка

 

Спеціально розроблений для макрозйомки, цей об’єктив також достатньо гнучкий для щоденного використання. Завдяки широкій діафрагмі f/3.5 і фокусній відстані приблизно 44,8 мм в еквіваленті 35-міліметрового кадру (бездзеркальні камери мають кроп-сенсори) можна робити різноманітні знімки з природним кутом огляду та перспективою.

 

EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM

EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM

Функції освітлення

 

Цей об’єктив призначений для щоденного використання, але він також чудово підходить для портретної зйомки, особливо завдяки поєднанню гібридного стабілізатора зображення та широкої 7-пелюсткової круглої діафрагми. Ви можете знімати чудові портрети, привертаючи увагу до потрібних деталей і візуально відокремлюючи об’єкт від привабливо розмитого фону. Можна навіть використовувати спалах Macro Lite, який додасть блискітки в очах об’єкта зйомки.

 

EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM

Плавні та стабільні відео

Об’єктив EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM оснащено майже безшумним механізмом фокусування — кроковим двигуном (STM, stepping motor). Він допомагає знімати високоякісні відео, забезпечуючи стабільне й тихе безперервне фокусування. Записуються лише звуки оточення, а не шум двигуна фокусування.

EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM

   Ідеально підходить для зйомки пейзажів, документальних фотографій і подорожей.Семипелюсткова кругла діафрагма забезпечує красивий ефект розмитості, а покриття Super Spectra зменшує ефект відбиття світла. Класичний високоякісний об’єктив EF 28 мм f/2.8 IS USM зменшує спотворення й викривлення, здатні знижувати якість зображень.

Число лепестков диафрагмы
7 (круговая)
Максимальная диафрагма
f/3,5
Минимальная диафрагма
22
Байонет
Система оптической стабилизации
Наименьшее фокусное расстояние
28 мм
Наибольшее фокусное расстояние
28 мм
Диаметр резьбы для фильтров
43 мм
Система сдвига/наклона фокальной плоскости (tilt-shift)
Нет
Система трансфокации
Фикс (нет)
Привод автофокусировки
Ультразвуковой
Дополнительные характеристики
Формат изображения - APS-C
Эквивалентное фокусное расстояние для 35-мм пленки (мм) - Прибл. 44.8
Угол поля зрения (по горизонтали, по вертикали, по диагонали) - 44°10', 30°10', 51°55'
Конструкция объектива (элементы/группы) - 11/10
Максимальный диаметр и длина
60.9 x 45.5 мм
Вес
130
Цвет