Meike Canon 5D MARK ll

Код товару: К000000161
Фото: Meike Canon 5D MARK ll

У наявності

Ціна: 1 377 999 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Батарейний блок Meike Canon 5D MARK II (Canon BG-E6) для фотоапаратів Canon 5D MARK II з аналогічними функціями батарейного блоку Canon BG-E6. Корпус батарейного блоку та прогумовані вставки мають ту саму фактуру, що й фотоапарат, завдяки чому не порушується загальний вигляд.
Егрономічна конструкція рукоятки батарейного блоку дозволяє зручніше тримати фотокамеру під час зйомки у вертикальному положенні. Як джерело живлення блоку Canon 5D MARK II (Canon BG-E6) використовується шість стандартних батарей типу АА або дві спеціальні акумуляторні батареї LP-E6. Для зручності зйомки вертикальних кадрів, на рукоятці розташовані додаткова кнопка спуску затвора, кнопки АЕ lock/FE lock/AF point selection, кнопка включення автофокусу, а також диск управління. Є вбудований роз'єм для кріплення штативу.
Батарейний блок для Canon 5D MARK II не замінний для фоторепортерів, весільників, яким дуже важливо не упустити хороший кадр через акумулятор, що сів. Більше того, камери Canon 5D MARK II з батарейним блоком виглядають набагато солідніше.
Комплект поставки:

  • Батарейний блок (без акумуляторів)
  • Тримач для двох акумуляторів Canon LP-E6
  • Тримач для шести батарей АА-типу
  • Інструкція

Гарантія 12 місяців
Виробник: Meike

Meike Canon 5D MARK ll - в онлайн-супермаркеті abcphoto. Якщо терміново потрібно купити Батарейні блоки А також інші фотоаксесуари не покидаючи будинок, відвідайте наш електронний маркет АВС Фото. З асортименту підберіть Батарейний блок зі знижками? Щоб правильно підібрати Батарейний блок, Скористайтеся навігацією. Введіть: Meike і перед вами відкриються всі необхідні для вас Батарейні блоки Meike. У нас ви швидко оберете необхідні фототовари. В якості товарів сумнівів бути не може Вся фототехніка, яку можна купити у нас, створені відомими компаніями, наприклад Meike. З'явилися при виборі Meike Canon 5D MARK ll Запитайте безкоштовно нашим фахівцям. Транспортуємо продукцію в Черкасах якомога швидше.