Про компанію

Торгова марка «АВС Фото» відома на ринку України вже понад 20 років. Професіоналізм, високий рівень обслуговування, продумана цінова політика стали основними пріоритетами діяльності підприємства, що дозволило досягти стабільності та впевненого успіху у фотобізнесі.

Сьогодні«АВС Фото» - це підприємство, що динамічно розвивається і займає помітне місце серед найкращих в Україні на ринку фототехніки та фотосервісу. Накопичено цінний практичний досвід, налагоджено співпрацю з українськими та зарубіжними партнерами, розширюється мережа магазинів фототехніки.

Ми прагнемо надати покупцю максимально широкий вибір товарів: фотоапарати, відеокамери, карти пам'яті, об'єктиви, студійне обладнання та аксесуари, штативи, чохли, сумки, різні види фотоматеріалів та фототовари, необхідні для оформлення фотопродукції (фотоальбоми, фоторамки та ін.).

Одним із факторів нашого успішного розвитку в умовах жорсткої конкуренції є ефективне просування ринку нових моделей фототехніки провідних торгових марок. Ми пропонуємо нашим покупцям товари від виробників-лідерів, перевірені багаторічним досвідом: Nikon, Canon, Sony, Olympus, Fujifilm та ін.

Сьогодні «АВС Фото» - це колектив професіоналів найвищого рівня. Всі співробітники наших магазинів - компетентні та грамотні фахівці, які готові надати кваліфіковану допомогу клієнту у виборі техніки, надати консультацію з будь-якого питання її експлуатації. Ми гарантуємо індивідуальний підхід, увагу, якісне обслуговування кожному клієнту – як початківцю, так і фотографу-професіоналу.

Основними напрямами діяльності «АВС Фото» є:

  • роздрібні продажі широкого асортименту фототехніки та обладнання, фотоматеріалів, аксесуарів, фототоварів та ін.
  • консультаційні послуги з підбору та експлуатації будь-яких видів фототехніки
  • професійний фотодрук та оформлення фотопродукції
  • створення ексклюзивних тематичних фотоальбомів (фотокниг) та подарункових видань на основі фотоматеріалів замовника
  • виконання індивідуальних замовлень та робота з корпоративними клієнтами

 

Наша головна мета – найбільш повне задоволення потреб наших клієнтів, надання їм якісної, надійної продукції та розвиненого сервісу. Ця мета визначає необхідність не зупинятися на досягнутому, постійно розвиватися, розширювати асортимент товарів, що пропонуються, удосконалювати можливості наших магазинів та Інтернет-ресурсу.

Важливим елементом діяльності «АВС Фото» є стратегія партнерства із замовниками, які використовують нашу техніку у своїй діяльності. Політика підприємства спрямована на встановлення довгострокової співпраці з партнерами.

Вже понад 20 років наша стратегія гарантує клієнтам всебічну технічну, рекламну, інформаційну та освітню підтримку. Рекламні акції, що періодично проводяться спільно з провідними виробниками, дозволяють нашим покупцям придбати кращі зразки сучасної високотехнологічної фототехніки за мінімальними цінами. Наші постійні клієнти користуються системою накопичувальних дисконтних карток, що дозволяють заощадити кошти для подальших покупок.

Соціальна відповідальність є невід'ємною рисою бізнесу «АВС Фото». Гарантія її – інформаційна прозорість нашої діяльності. У нас продаються лише оригінальні сертифіковані товари. Ми вважаємо неприпустимим неетичні способи укладання угод, відстоюємо інтереси споживачів, ділових партнерів та співробітників.

У своїй громадській діяльності «АВС Фото» пропагує активну участь у формуванні цивілізованого споживчого ринку України. Підприємство є організатором, спонсором та активним учасником масштабних рекламних заходів та фотовиставок, що допомагає розширювати коло ділових партнерів та оперативно знайомити споживачів з новими напрямками у розвитку фотоіндустрії, останніми новинками фототехніки.. «АВС Фото» робить помітний внесок у розвиток фотосправи та фотомистецтва, підтримує як початківців, так і відомих фотохудожників у їх творчій діяльності, беручи активну участь у популяризації їхніх робіт, підготовці та проведенні авторських виставок.

Одним із важливих аспектів діяльності «АВС Фото» є постійний розвиток як створених форм діяльності, і розробка нових напрямів. Незважаючи на те, що діяльність підприємства орієнтована переважно на роздрібну торгівлю, ми готові співпрацювати з дрібними та великими оптовими покупцями, надаючи їм вигідні умови співробітництва. Ми відкриті для контактів з новими партнерами та готові розглянути будь-які взаємовигідні проекти.

Всі свої відносини з покупцями та замовниками «АВС Фото» здійснює відповідно до законодавства України, зокрема « Законом про захист прав споживачів », дотримуючись права покупців на обмін та повернення товару, у строки, передбачені Законом.

Діяльність здійснюється приватними підприємцями:

  • Сергієнко Олександром Віталійовичем, свідоцтво № 333298 вид. 26.09.1996, ІПН 2177702775
  • Репешко Ларисою Юріївною, свідоцтво № 659076 вид. 04.11.2013, ІПН 2919202484

 

Контакти

На сьогоднішній день торгова марка «АВС Фото» поєднує роздрібну мережу магазинів у Дніпропетровську та Києві, має фотолабораторії, оснащені найсучаснішим обладнанням, та інтернет-магазин abcphoto.com.ua. Доставка замовлень по Україні здійснюється «Новою поштою ».

Головний офіс«АВС Фото» знаходиться у м.Дніпро, але напрямком продажу для нас може стати будь-яка точка на мапі України. Доступні ціни та найширший асортимент продукції наших магазинів залучають покупців з усіх регіонів України.

Інтернет-магазин «АВС Фото» abcphoto.com.ua працює:

  • пн-пт 10:00 - 18:00

 

0 800 21 21 50