Meike Батарейний блок Canon 7D

Код товару: К000000162
Фото: Meike Батарейний блок Canon 7D

Нема в наявності

Ціна: 899 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Батарейний блок Meike Canon 7D (Canon BG-E7) для фотоапаратів Canon 7D з аналогічними функціями батарейного блоку Canon BG-E7. Корпус батарейного блоку та прогумовані вставки мають ту саму фактуру, що й фотоапарат, завдяки чому не порушується загальний вигляд.
Егрономічна конструкція рукоятки батарейного блоку дозволяє зручніше тримати фотокамеру під час зйомки у вертикальному положенні. Як джерело живлення блоку Canon 7D (Canon BG-E7) використовується шість стандартних батарей типу АА або дві спеціальні акумуляторні батареї LP-E6. Для зручності зйомки вертикальних кадрів, на рукоятці розташовані додаткова кнопка спуску затвора, кнопки АЕ lock/FE lock/AF point selection, кнопка включення автофокусу, а також диск управління. Є вбудований роз'єм для кріплення штативу.
Батарейний блок для Canon 7D не замінний для фоторепортерів, весільників, яким дуже важливо не упустити хороший кадр через акумулятор, що сів. Більше того, камери Canon 7D з батарейним блоком виглядають набагато солідніше :)
Комплект поставки:
Батарейний блок (без акумуляторів)
Тримач для двох акумуляторів Canon LP-E6
Тримач для шести батарей АА-типу
Інструкція
Гарантія 12 місяців
Виробник: Meike

Meike Батарейний блок Canon 7D - в електронному магазині АВС Фото. Якщо потрібно замовити Батарейні блоки або інші фототовари не виходячи з дому, зверніться до нас електронний магазин АВС Фото. Розгляньте каталог та виберіть Батарейний блок за бюджетною ціною? Щоб не витрачати час на вибір Батарейний блок, скористайтеся зручною системою фільтрів. Введіть: Meike і перед вами відкриються всі необхідні для вас Батарейні блоки Meike. У нас підібрати фототехніку найпростіше. Не варто сумніватися як товари. Всі товари, представлені в нашому магазині, створені відомими виробниками, наприклад Meike. Виникли при виборі Meike Батарейний блок Canon 7D Запитайте наших професійних менеджерів. Надсилання проводиться в Дніпропетровське у мінімальні терміни.