Meike Батарейний блок Canon 7D

Код товару: К000000162
Фото: Meike Батарейний блок Canon 7D

У наявності

Ціна: 899 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Батарейний блок Meike Canon 7D (Canon BG-E7) для фотоапаратів Canon 7D з аналогічними функціями батарейного блоку Canon BG-E7. Корпус батарейного блоку та прогумовані вставки мають ту саму фактуру, що й фотоапарат, завдяки чому не порушується загальний вигляд.
Егрономічна конструкція рукоятки батарейного блоку дозволяє зручніше тримати фотокамеру під час зйомки у вертикальному положенні. Як джерело живлення блоку Canon 7D (Canon BG-E7) використовується шість стандартних батарей типу АА або дві спеціальні акумуляторні батареї LP-E6. Для зручності зйомки вертикальних кадрів, на рукоятці розташовані додаткова кнопка спуску затвора, кнопки АЕ lock/FE lock/AF point selection, кнопка включення автофокусу, а також диск управління. Є вбудований роз'єм для кріплення штативу.
Батарейний блок для Canon 7D не замінний для фоторепортерів, весільників, яким дуже важливо не упустити хороший кадр через акумулятор, що сів. Більше того, камери Canon 7D з батарейним блоком виглядають набагато солідніше :)
Комплект поставки:
Батарейний блок (без акумуляторів)
Тримач для двох акумуляторів Canon LP-E6
Тримач для шести батарей АА-типу
Інструкція
Гарантія 12 місяців
Виробник: Meike

Meike Батарейний блок Canon 7D - на сайті магазину АВС Фото. Якщо терміново потрібно замовити Батарейні блоки фотоаксесуари не покидаючи квартири, відвідайте наш віртуальний магазин АВС Фото. Розгляньте пропозиції та підберіть Батарейний блок за собівартістю. Щоб правильно вибрати Батарейний блок, скористайтеся зручною системою пошуку. Введіть: Meike і Вам будуть запропоновані різні Батарейні блоки Meike. У нас підібрати фототехніку найпростіше. Можна не думати про якість товарів. Всі товари, представлені в нашому магазині, розроблені лідируючими компаніями, наприклад Meike. З'явилися під час підбору Meike Батарейний блок Canon 7D Запитайте нашого кваліфікованого персоналу. Замовлення можна отримати Житомирі якомога швидше.