Meike Батарейний блок Canon 70D

Код товару: С000003133
Фото: Meike Батарейний блок Canon 70D

У наявності

Ціна: 1 999 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Батарейний блок Meike Canon 70D (Canon BG-E14) для фотоапаратів Canon 70D з аналогічними функціями батарейного блоку Canon BG-E14. Корпус батарейного блоку та прогумовані вставки мають ту саму фактуру, що й фотоапарат, завдяки чому не порушується загальний вигляд.
Егрономічна конструкція рукоятки батарейного блоку дозволяє зручніше тримати фотокамеру під час зйомки у вертикальному положенні. Як джерело живлення блоку Canon 70D (Canon BG-E14) використовується шість стандартних батарей типу АА або дві спеціальні акумуляторні батареї LP-E6. Для зручності зйомки вертикальних кадрів, на рукоятці розташовані додаткова кнопка спуску затвора, кнопки АЕ lock/FE lock/AF point selection, кнопка включення автофокусу, а також диск управління. Є вбудований роз'єм для кріплення штативу.
Батарейний блок для Canon 70D не замінний для фоторепортерів, весільників, яким дуже важливо не упустити хороший кадр через акумулятор, що сів. Більше того, камери Canon 70D з батарейним блоком виглядають набагато солідніше :)
Комплект поставки:
Батарейний блок (без акумуляторів)
Тримач для двох акумуляторів Canon LP-E6
Тримач для шести батарей АА-типу
Інструкція
Гарантія 12 місяців
Виробник: Meike

Meike Батарейний блок Canon 70D - в електронному каталозі abcphoto.com.ua. Якщо потрібно купити Батарейні блоки або інші елементи фотототехніки Не виходячи з дому, зайдіть до нас в віртуальний маркет abcphoto.com.ua. Вам потрібно розглянути варіанти та підібрати Батарейний блок з вигодами для бюджету Щоб правильно підібрати Батарейний блок, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Meike і перед вами будуть усі Батарейні блоки Meike. У нас ви швидко знайдете потрібні фотоаксессуари. В якості товарів сумнівів бути не може Всі фототовари з каталогу випускають відомі фірми, наприклад Panasonic. Якщо виникли під час підбору Meike Батарейний блок Canon 70D Питання можна прояснити у наших фахівців. Транспортуємо продукцію в Білій Церкві своєчасно.