Meike Батарейний блок Canon 70D

Код товару: С000003133
Фото: Meike Батарейний блок Canon 70D

У наявності

Ціна: 1 999 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Батарейний блок Meike Canon 70D (Canon BG-E14) для фотоапаратів Canon 70D з аналогічними функціями батарейного блоку Canon BG-E14. Корпус батарейного блоку та прогумовані вставки мають ту саму фактуру, що й фотоапарат, завдяки чому не порушується загальний вигляд.
Егрономічна конструкція рукоятки батарейного блоку дозволяє зручніше тримати фотокамеру під час зйомки у вертикальному положенні. Як джерело живлення блоку Canon 70D (Canon BG-E14) використовується шість стандартних батарей типу АА або дві спеціальні акумуляторні батареї LP-E6. Для зручності зйомки вертикальних кадрів, на рукоятці розташовані додаткова кнопка спуску затвора, кнопки АЕ lock/FE lock/AF point selection, кнопка включення автофокусу, а також диск управління. Є вбудований роз'єм для кріплення штативу.
Батарейний блок для Canon 70D не замінний для фоторепортерів, весільників, яким дуже важливо не упустити хороший кадр через акумулятор, що сів. Більше того, камери Canon 70D з батарейним блоком виглядають набагато солідніше :)
Комплект поставки:
Батарейний блок (без акумуляторів)
Тримач для двох акумуляторів Canon LP-E6
Тримач для шести батарей АА-типу
Інструкція
Гарантія 12 місяців
Виробник: Meike

Meike Батарейний блок Canon 70D - на сайті інтернет-магазину abcphoto. Якщо потрібно купити Батарейні блоки А також інші елементи фототехніки не піднімайтеся з дивана, відвідайте наш онлайн-каталог abcphoto.com.ua. З асортименту виберіть Батарейний блок З вигодами для себе? Щоб не витрачати час на підбір Батарейний блок, за допомогою фільтрів. Введіть: Meike і Ви побачите список з Батарейні блоки Meike. У нас підібрати фотоаксессуари просто і швидко. За якість товарів можна не турбуватися. Вироби, які можна купити у нас, створені лідируючими компаніями, наприклад Panasonic. Якщо з'явилися при виборі Meike Батарейний блок Canon 70D Запитайте нашого кваліфікованого персоналу. Замовлення можна отримати Рівному без затримок.