Традиционный фотоальбом на 100 страниц белого цвета.
Фотографии в этот альбом необходимо крепить с помощью фотоскотча.
Можно разместить фото в различном положении и если размер позволяет – можно совмещать фото нескольких форматов на одной странице.
Между бумажными страницами фотоальбома есть вставка из тонкого пергамента – для того чтобы фотографии не терлись друг о друга.
Материал изготовления обложки - кожзам.
Можно вставить свое фото в рамку на обложке.
Размер обложки (Ш/В) - 300х300 мм.



Henzo 50.004.03 300х300 EDITION RED - на сайті інтернет-магазину abcphoto. Якщо терміново потрібно знайти Фотоальбоми А також інші фотоаксесуари не покидаючи вдома, відвідайте наш електронний магазин АВС Фото. З каталогу виберіть Фотоальбом за бюджетною ціною? Щоб правильно підібрати Фотоальбом, за допомогою фільтрів. Введіть: Henzo і перед вами з'явиться Фотоальбоми Henzo. Як бачите, все досить просто. За якість товарів можна не турбуватися. Вся фототехніка, яку можна замовити у нас, випускають відомі виробники, наприклад EVG. Якщо з'явилися при купівлі Henzo 50.004.03 300х300 EDITION RED Запитайте наших професійних менеджерів. Замовлену продукцію можна отримати в Рівному у стислі строки.