Marumi S- Black

Код товару: 16577
Фото: Marumi S- Black

У наявності

Ціна: 116 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Чохол для світлофільтрів MARUMI надійно захищає світлофільтри від подряпин та бруду, також заощаджує місце в кофрі фотографа та дозволяє тримати необхідні світлофільтри в одному місці без пластикових коробок.
Чохол для світлофільтрів MARUMI виготовлений з капронової тканини з прозорими відділеннями із ПВХ плівки та представлений у двох кольорових варіантах – сірому та чорному.
В одному чохлі для світлофільтрів MARUMI можна зберігати до 6 світлофільтрів.
 
 

Marumi S- Black - у великому інтернет-магазині abcphoto.com.ua. Якщо потрібно придбати Чохли для фільтрів або інші аксесуари не встаючи з дивана, зайдіть у наш інтернет магазин abcphoto. Виберіть із каталогу Чохли для фільтрів за собівартістю. Щоб вам простіше було підібрати Чохли для фільтрів, за допомогою навігації. Введіть: Marumi І Ви побачите перелік з Чохли для фільтрів Marumi. У нас ви швидко знайдете потрібні фотоаксессуари. За якість запчастин можна не переживати. Товари, які можна замовити у нас, створені світовими виробниками, наприклад Marumi. Якщо з'явилися при виборі Marumi S- Black Питання можна уточнити у наших фахівців. Фототехніку отримаєте Чернівцях у стислі строки.