Fotopro AM-801

Код товару: С000004226
Фото: Fotopro AM-801

У наявності

Ціна: 302 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Ця дуже легка і компактна площадка надає можливість оперативно і надійно закріпити компактний фотоаппарат або відеокамеру на рулі велосипеда, шлема або іншого спортивного обладнання.

Кріплення камери здійснюється за допомогою вінта ¼, а сама площадка монтується за допомогою прочих синтетичних ремней і двох упорів зі зміненим углом наклону.

Fotopro AM-801 - в онлайн-каталозі abcphoto. Якщо терміново потрібно купити Аксесуари А також інші фотоаксесуари не покидаючи квартири, відвідайте наш електронний магазин abcphoto. Розгляньте каталог та виберіть Аксесуар вигідно? Щоб простіше було підібрати Аксесуар, Скористайтеся нашою навігацією. Введіть: Fotopro і Ви побачите всі необхідні Аксесуари Fotopro. У нас ви швидко знайдете потрібні фотоаксессуари. За якість запчастин можна не переживати. Вся фототехніка, яку можна купити у нас, розроблені відомими компаніями, наприклад Benro. Якщо з'явилися при виборі Fotopro AM-801 Запитайте наших фахівців у режимі онлайн. Замовлену продукцію можна отримати в Києві в потрібні терміни.

Максимальне навантаження: 1,5 кг
Вага: 0,03 кг
Розміри: 68/40,8/18 мм
Кріплення камери: винт 1/4
Матеріал: алюміній