Chako Підводний чохол Chako FS-2009

Код товару: С000004315
Фото: Chako Підводний чохол Chako FS-2009

У наявності

Ціна: 310 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Чохол Chako FS-2009
Універсальний водозахисний чохол Chako FS-2009 виготовлений з еластичного ПВХ (термопластичного полімеру) товщиною 0,42 мм. Він забезпечує 100% захист від потрапляння піску та води. Дозволяє занурюватись на глибину до 6 метрів.
Дана модель оснащена надійним ремінцем із металевим карабіном. Чохол створений для любителів активного відпочинку та шанувальників водних видів спорту, також забезпечує надійний захист під час походів у гори або в умовах підвищеної вологості.
Характеристики Chako FS-2009:
Внутрішні розміри: 100 х 170мм
Максимальна глибина занурення: 6м
Матеріал: термопластичний полімер (ПВХ) завтовшки 0,42мм
Колір: передня прозора стінка, задня стінка жовта
Вага: 0.09 кг
Призначення: захист мобільного телефону, смартфона, фотоапарата, iPod, документів, грошей.
Основні особливості захисних чохлів Chako:
Дає можливість не залишати цінних речей без нагляду на пляжі.
Герметичний чохол унеможливлює проникнення води пилу або піску, крім того з чохлом Chako можна не боятися забруднити дорогий гаджет кремом для засмаги.
Забезпечує надійний захист цілого ряду цінних речей та пристроїв, таких як: мобільний телефон, документи, гроші, кредитні картки, USB-накопичувач, карти пам'яті, mp3 плеєр або фотоапарат.
Еластичний та прозорий матеріал, з якого виробляються чохли Chako дозволяє користуватися мобільним телефоном або GPS навігатором прямо у воді, під час піщаної бурі або під зливою.
Чохли Chako мають відмінну звукопровідність, таким чином, при розмові по телефону або смартфону, втрати звуку будуть мінімальними.
Чому чохлами Chako зручно та безпечно користуватися:
Чохли оснащені міцними шнурками або ременями, що знижує ймовірність втрати цінних речей.
Надійні та зручні у використанні замки, герметизують чохол та виключають можливість мимовільного розкриття.
*У момент герметизації в чохлі залишається повітря і завдяки цьому, найчастіше він буде триматися на плаву - все залежить від співвідношення внутрішнього об'єму повітря і ваги речей, що зберігаються.
*Чохол не призначений для дайвінгу, проте дозволяє безпечне занурення на глибину, передбачену специфікацією.
 
 
 

Chako Підводний чохол Chako FS-2009 - на сайті інтернет-магазину АВС Фото. Якщо потрібно замовити Підводні бокси або інші фотоаксесуари Не покидаючи будинок, зайдіть до нас в онлайн-супермаркет АВС Фото. Розгляньте асортимент та виберіть Підводний бокс за низькою ціною? Щоб вам простіше було підібрати Підводний бокс, за допомогою зручної навігації. Введіть: Chako і перед вами будуть Підводні бокси Chako. У нас найпростіша система підбору фототехніки. В якості товарів можна бути повністю впевненими Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, створені відомими фірмами, наприклад Chako. Якщо виникли під час підбору Chako Підводний чохол Chako FS-2009 Запитайте нашого менеджера. Товари заберіть в Кам'янець-Подільському в необхідні терміни.