Falcon Світловий бокс Cubelite 60x60 см

Код товару: 08320
Фото: Falcon Світловий бокс Cubelite 60x60 см

У наявності

Ціна: 2 142 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Напівпрозорий світловий бокс Falcon Cubelite білого кольору, призначений для предметної та макрозйомки, усуває об'єкт зйомки небажані відблиски. Його можна висвітлювати з усіх боків, при цьому забезпечити безтіньову зйомку з будь-якої сторони. Всередині Falcon Cubelite передбачено швидкознімне кольорове тло (кріплення на липучках), яке входить у комплект поставки (червоне, чорне, синє та біле).
 
Наявність швидкознімної лицьової стінки з прорізом дає можливість зручної зйомки об'єкта горизонтальній, і вертикальної площині. Кублайт виготовлений із спеціального жаростійкого матеріалу і може застосовуватися як у студії, так і на виїзді, оскільки швидко та легко упаковується в чохол, що входить до комплекту постачання.
 
 

Falcon Світловий бокс Cubelite 60x60 см - в надійному інтернет-магазині abcphoto.com.ua. Якщо потрібно підібрати Лайткуби та інші елементи фототехніки не покидаючи квартири, зайдіть до нас в онлайн магазин abcphoto. З каталогу підберіть Лайткуб вигідно? Щоб правильно вибрати Лайткуб, скористайтеся зручною системою. Введіть: Falcon і перед вами будуть Лайткуби Falcon. У нас підібрати фотоаксессуари просто і швидко. За якість запчастин можна не переживати. Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, створені відомими виробниками, наприклад Power Plant. Якщо з'явилися при виборі Falcon Світловий бокс Cubelite 60x60 см Запитайте наших фахівців у режимі онлайн. Відправляємо продукцію в Одесі в швидкі терміни.

  • Підсвічування: Ні
  • Розміри (см): 60х60х60
  • Фони в комплекті: Є (4 шт.)