Chako Lens Case LC-100170 (100x170)

Код товару: С000007043
Фото: Chako Lens Case LC-100170 (100x170)

Нема в наявності

Ціна: 521 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Професійний чохол для об'єктиву з універсальним кріпленням. Цей легкий та ергономічний чохол забезпечує серйозний рівень захисту, в першу чергу завдяки продуманій конструкції та якості матеріалів, що використовуються.
Для пошиття корпусу використається балістичний нейлон 1680D. Інтегровані в конструкцію пластикові пластини забезпечують необхідну жорсткість, а шар піни, що амортизує, Polyisol захистить оптику у разі падіння або удару.
Внутрішній простір чохла покритий м'якою бархатистою тканиною, а в нижній частині передбачена протиударна вставка з тим самим покриттям. Кришка застібається на якісний замок-блискавку.
Спеціально розроблене для цієї серії чохлів кріплення дозволяє закріпити оптику на системі розвантаження, поясному ремені або лямках рюкзака. Кріпильна петля посилена спеціальною пластиковою пластиною, завдяки чому чохол можна пристебнути однією рукою.
Основними елементами кріплення, що зчіплюють, є широка липучка Velcro і велика кнопка. Крім того, для підвищення рівня безпеки, в кріплення інтегрований страховий решешок із застібкою Fastex.
Характеристики Chako Lens Case LC-100170:
  • Матеріал: нейлон 1680D, піна Polyisol
  • Внутрішні габарити: 100/170мм (діаметр/висота)

 

Chako Lens Case LC-100170 (100x170) - в каталозі АВС Фото. Якщо терміново потрібно знайти Чохли для фото-відео техніки А також інші фотоаксесуари не встаючи з дивана, зайдіть у наш електронний магазин АВС Фото. Розгляньте асортимент та виберіть Чохол зі знижками? Щоб легко підібрати Чохол, за допомогою зручної навігації. Введіть: Chako і перед вами відкриються всі необхідні для вас Чохли для фото-відео техніки Chako. У нас проста система підбору фотоакссесуарів. Можна не перейматися якістю товарів. Всі фотоаксессуари, які є у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Nikon. Виникли при підборі Chako Lens Case LC-100170 (100x170) Запитайте наших фахівців у режимі онлайн. Фототовари можна отримати в Запоріжжі в потрібні терміни.