Chako Lens Case LC-80210 (80x210)

Код товару: С000007046
Фото: Chako Lens Case  LC-80210 (80x210)

У наявності

Ціна: 532 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Професійний чохол для об'єктиву з універсальним кріпленням. Цей легкий та ергономічний чохол забезпечує серйозний рівень захисту, в першу чергу завдяки продуманій конструкції та якості матеріалів, що використовуються.
Для пошиття корпусу використається балістичний нейлон 1680D. Інтегровані в конструкцію пластикові пластини забезпечують необхідну жорсткість, а шар піни, що амортизує, Polyisol захистить оптику у разі падіння або удару.
Внутрішній простір чохла покритий м'якою бархатистою тканиною, а в нижній частині передбачена протиударна вставка з тим самим покриттям. Кришка застібається на якісний замок-блискавку.
Спеціально розроблене для цієї серії чохлів кріплення дозволяє закріпити оптику на системі розвантаження, поясному ремені або лямках рюкзака. Кріпильна петля посилена спеціальною пластиковою пластиною, завдяки чому чохол можна пристебнути однією рукою.
Основними елементами кріплення, що зчіплюють, є широка липучка Velcro і велика кнопка. Крім того, для підвищення рівня безпеки, в кріплення інтегрований страховий решешок із застібкою Fastex.
Характеристики Chako Lens Case LC-80210:
  • Матеріал: нейлон 1680D, піна Polyisol
  • Внутрішні габарити: 80/210мм (діаметр/висота)

Chako Lens Case LC-80210 (80x210) - в інтернет-магазині АВС Фото. Якщо потрібно придбати Чохли для фото-відео техніки А також інші фотоаксесуари не виходячи з дому, зверніться до нашого онлайн-супермаркет abcphoto.com.ua. Вам потрібно розглянути пропозиції та вибрати Чохол З вигодами для себе? Щоб легко було підібрати Чохол, за допомогою зручної навігації. Введіть: Chako і перед вами відкриються всі необхідні для вас Чохли для фото-відео техніки Chako. У нас ви швидко оберете необхідні фототовари. За якість деталей можна не хвилюватися. Вся фототехніка, яку можна купити у нас, виробляють відомі фірми, наприклад Nikon. Виникли при підборі Chako Lens Case LC-80210 (80x210) Питання можна поставити нашому фахівцю. Замовлений товар можна отримати Тернополі в швидкі терміни.