Walther UH-148 Elemental (уцінка)

Код товару: С000007936
Фото: Walther UH-148 Elemental (уцінка)

У наявності

Ціна: 695 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Традиційний фотоальбом на 50 сторінок білого кольору розміром 280х305 мм.
 
Фотографії в цей альбом необхідно кріпити за допомогою фотоскотча. Можна розмістити фото в різному положенні і якщо розмір дозволяє – можна поєднувати фото кількох форматів на одній сторінці.
 
Між паперовими сторінками фотоальбому є вставка з тонкого пергаменту - для того, щоб фотографії не терлися один про одного.
 
Матеріал виготовлення обкладинки – пресований картон.
Матеріал сторінок – картон.
Палітурка - книжкова.

Walther UH-148 Elemental (уцінка) - в надійному інтернет-магазині АВС Фото. Якщо потрібно вибрати Фотоальбоми або інші фотоаксесуари не виходячи з дому, зверніться до нашого електронний магазин АВС Фото. Розгляньте каталог та виберіть Фотоальбом за доступною ціною. Щоб швидко підібрати Фотоальбом, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Walther і Ви побачите, які доступні для замовлення Фотоальбоми Walther. У нас підібрати фотоаксессуари просто і швидко. За якість товарів можна не переживати. Всі фотототовари, які є у нас, створені відомими фірмами, наприклад GEDEON. Виникли при замовленні Walther UH-148 Elemental (уцінка) Питання можна прояснити у наших менеджерів. Замовлення отримаєте Києві найшвидше.