JJC ET-73 LH-73 for Canon EF 100mm f/2.8L Macro IS USM

Код товару: С000008295
Фото: JJC ET-73 LH-73 for Canon EF 100mm f/2.8L Macro IS USM

У наявності

Ціна: 427 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Аналог Бленд Canon ET-73 для об'єктиву Canon EF 100mm f/2.8L Macro IS USM.
Найвища якість виконання. Матова внутрішня поверхня попереджає блискітку на об'єктив, чим страждає більшість дешевих аналогових бленд. Надійне та міцне байонетне кріплення до об'єктиву, що точно повторює фірмове кріплення від Canon.
Бленда з байонетним з'єднанням легко встановлюється.
    захищає від відблисків та бічного розсіяного світла
    швидке байонетне з'єднання
    встановлюється зворотним боком для транспортування
    більш міцне з'єднання ніж у інших аналогічних бленд
    матова внутрішня поверхня
    колір чорний
Бленда суворо рекомендується використовувати зі всіма об'єктивами. Це дуже корисний інструмент, який помітно покращує якість ваших фотографій від відображень та інших дефектів, що викликають сторонні засвіти та погіршують контрастність. Байонетне з'єднання робить кріплення бленди на об'єктив дуже зручним. Для безпечного транспортування можна встановити бленду на об'єктив у зворотному напрямку. Бленда є досить компактною і допомагає зберегти ваш об'єктив у безпеці. Бленд JJC мають більш високу якість, ніж аналогічні бленди.
 

JJC ET-73 LH-73 for Canon EF 100mm f/2.8L Macro IS USM - в онлайн-супермаркеті abcphoto.com.ua. Якщо потрібно придбати Бленди або інші аксесуари не виходячи з квартири, відвідайте наш електронний маркет АВС Фото. Вам слід розглянути варіанти та вибрати Бленда за прийнятною ціною? Щоб легше було підібрати Бленда, скористайтеся системою фільтрів. Введіть: JJC і Ви побачите, які доступні для замовлення Бленди JJC. У нас ви швидко оберете необхідні фототовари. За якість деталей можна не хвилюватися. Вся фототехніка, яку можна замовити у нас, створені перевіреними компаніями, наприклад JYC. Виникли при покупці JJC ET-73 LH-73 for Canon EF 100mm f/2.8L Macro IS USM Запитайте наших професійних менеджерів. Фототехніку отримаєте Кам'янець-Подільському найшвидше.