JJC LH-63C (Canon 18-55mm STM)

Код товару: С000008366
Фото: JJC LH-63C (Canon 18-55mm STM)

У наявності

Ціна: 200 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Аналог бленд Canon EW-63C для об'єктиву Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM.
Найвища якість виконання. Матова внутрішня поверхня попереджає блискітку на об'єктив, чим страждає більшість дешевих аналогових бленд. Надійне та міцне байонетне кріплення до об'єктиву, що точно повторює фірмове кріплення від Canon.
  •     захищає від відблисків та бічного розсіяного світла
  •     швидке байонетне з'єднання
  •     встановлюється зворотним боком для транспортування
  •     більш міцне з'єднання ніж у інших аналогічних бленд
  •     матова внутрішня поверхня
Бленда суворо рекомендується використовувати зі всіма об'єктивами. Це дуже корисний інструмент, який помітно покращує якість ваших фотографій від відображень та інших дефектів, що викликають сторонні засвіти та погіршують контрастність. Байонетне з'єднання робить кріплення бленди на об'єктив дуже зручним. Для безпечного транспортування можна встановити бленду на об'єктив у зворотному напрямку. Бленда є досить компактною і допомагає зберегти ваш об'єктив у безпеці. Бленди JJC мають більш високу якість, ніж аналогічні бленди інших виробників.
 

JJC LH-63C (Canon 18-55mm STM) - в електронному маркеті abcphoto. Якщо терміново потрібно вибрати Бленди або інші елементи фотототехніки не виходячи з дому, зверніться до нашого електронний каталог АВС Фото. Вам потрібно розглянути варіанти та підібрати Бленда З вигодами для себе? Щоб правильно підібрати Бленда, скористайтеся зручною системою. Введіть: JJC і Ви побачите всі необхідні Бленди JJC. У нас вибрати фототовари найпростіше. Можна не думати про якість товарів. Вся фототехніка, яку можна купити у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад JYC. Якщо з'явилися при купівлі JJC LH-63C (Canon 18-55mm STM) Запитайте наших фахівців. Товар можна отримати в Івано-Франківську в потрібні терміни.