JJC LH-63C (Canon 18-55mm STM)

Код товару: С000008366
Фото: JJC LH-63C (Canon 18-55mm STM)

У наявності

Ціна: 200 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Аналог бленд Canon EW-63C для об'єктиву Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM.
Найвища якість виконання. Матова внутрішня поверхня попереджає блискітку на об'єктив, чим страждає більшість дешевих аналогових бленд. Надійне та міцне байонетне кріплення до об'єктиву, що точно повторює фірмове кріплення від Canon.
  •     захищає від відблисків та бічного розсіяного світла
  •     швидке байонетне з'єднання
  •     встановлюється зворотним боком для транспортування
  •     більш міцне з'єднання ніж у інших аналогічних бленд
  •     матова внутрішня поверхня
Бленда суворо рекомендується використовувати зі всіма об'єктивами. Це дуже корисний інструмент, який помітно покращує якість ваших фотографій від відображень та інших дефектів, що викликають сторонні засвіти та погіршують контрастність. Байонетне з'єднання робить кріплення бленди на об'єктив дуже зручним. Для безпечного транспортування можна встановити бленду на об'єктив у зворотному напрямку. Бленда є досить компактною і допомагає зберегти ваш об'єктив у безпеці. Бленди JJC мають більш високу якість, ніж аналогічні бленди інших виробників.
 

JJC LH-63C (Canon 18-55mm STM) - на кращому сайті abcphoto. Якщо терміново потрібно купити Бленди або інші аксесуари не виходячи з дому, зверніться до нас онлайн магазин abcphoto. Вам потрібно розглянути варіанти та підібрати Бленда за собівартістю. Щоб точно підібрати Бленда, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: JJC і перед вами з'явиться все Бленди JJC. У нас вибір фотоакссесуарів максимально простий. Можна не турбуватися про якість товарів. Всі фотоаксессуари, які можна замовити у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Chako. Якщо з'явилися при купівлі JJC LH-63C (Canon 18-55mm STM) Запитайте фахівців в онлайн-режимі. Замовлення отримаєте Дніпрі в необхідні терміни.