Tamron TAP-in Console for Canon EF Lenses

Код товару: С000009272
Фото: Tamron TAP-in Console for Canon EF Lenses

У наявності

Ціна: 5 241 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 
 
Підключивши консоль Tamron TAP-in і запустивши спеціальне програмне забезпечення на вашому персональному комп'ютері за допомогою USB-з'єднання, ви зможете оновити прошивку у вибраних об'єктивах Tamron, налаштувати автофокусування і налаштувати різні функції об'єктивів відповідно до ваших потреб.
 
Використовуючи цей аксесуар і підключаючись до Інтернету, ви отримаєте доступ до спеціального веб-сайту і зможете оновити прошивку самостійно в будь-який час і в будь-якому місці. Крім того, консоль дозволяє налаштувати вибрані об'єкти шляхом зміни різних параметрів, виходячи з ваших переваг у використанні об'єктів, що робить її ще більш універсальною та зручною для користувача.
 
 

Tamron TAP-in Console for Canon EF Lenses - в онлайн-маркеті abcphoto.com.ua. Якщо потрібно вибрати Док станціЇ або інші елементи фотототехніки Не покидаючи будинок, зайдіть до нас в електронний каталог abcphoto.com.ua. З каталогу виберіть Док станція вигідно? Щоб максимально просто підібрати Док станція, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Tamron і Ви побачите доступні для замовлення Док станціЇ Tamron. У нас найпростіша і найзручніша система підбору фотоакссесуарів. Можна не перейматися якістю товарів. Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, виробляють відомі компанії, наприклад Tamron. З'явилися при виборі Tamron TAP-in Console for Canon EF Lenses Питання можна прояснити у наших менеджерів. Посилання прийде в Україні без затримок.

Інтерфейс
(для з'єднання з комп'ютером)
USB 2.0
Інтерфейс
(для об'єктів)
Canon
Джерело харчування
USB шина
Блок живлення
МАКС. 500 мА
Розміри
(діаметр/товщина)
72 х 26 мм
вес
70 г (тільки консоль TAP-in)
Робоча температура
0°C - 40°C
Робоча вологість
85% і менше