Manfrotto MT055CXPRO4

Код товару: С000009489
Фото: Manfrotto MT055CXPRO4

У наявності

Ціна: 22 658 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 
Штатив Manfrotto MT055CXPRO4 - легка та максимально стійка карбонова конструкція з чотирьох секцій для фотокамер вагою до 9 кг.
Цей штатив для фотоапаратів має особливість, яка дозволяє центральній штанзі підніматися вертикально, а також перебудовуватися з вертикального положення горизонтальне, що значно розширює можливості оператора під час зйомок.
Кожна секція ніг оснащена важелевими замками Quick Power Lock, які забезпечують комфортне регулювання по висоті та надійну фіксацію, досягаючи максимальної жорсткості та стійкості.
Інтуїтивно зрозумілий, ергономічний селектор кута розміщення ніг дозволяє надійно зафіксувати кожну ногу, незалежно один від одного, на будь-який із заданих кутів, розширюючи можливості позиціонування. 
У верхній частині штатива є кріплення Easy Link для встановлення таких аксесуарів як спалах, лампа постійного світла або відбивач.
 

Manfrotto MT055CXPRO4 - в електронному магазині abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно вибрати Штативи без головок А також інші елементи фототехніки не піднімайтеся з дивана, відвідайте наш інтернет магазин abcphoto. Виберіть із запропонованих варіантів Штатив на кращих умовах. Щоб простіше було підібрати Штатив, за допомогою зручної навігації. Введіть: Manfrotto і перед вами з'явиться все Штативи без головок Manfrotto. У нас ви швидко підберете потрібні фототовари. За якість товарів можна не турбуватися. Вся фототехніка, яку можна купити у нас, створені лідируючими компаніями, наприклад . З'явилися при покупці Manfrotto MT055CXPRO4 Питання можна поставити нашому фахівцю. Замовлений товар можна отримати Сумах у стислі строки.

Вантажопідйомність: 9 кг
Максимальна висота: 170 см
Мінімальна висота: 9 см
Довжина в складеному вигляді: 54 см
Вага: 2,1 кг
Матеріал ніг: карбон
Кріплення голівки: 3/8;
Нахил центральної штанги: є, 90 °
Бульбашковий рівень: є, що обертається навколо осі на 360 °