JJC GSP-5DM4 LCD Cover

Код товару: С000009735
Фото: JJC GSP-5DM4 LCD Cover

У наявності

Ціна: 468 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Захисна плівка з ультратонкого оптичного скла, товщиною близько 0.3 мм, використовується для захисту РК-екрана камер Canon 5D Mark IV, 5D Mark III, 5DS, 5DS R. Скло високого ступеня прозорості, пропускає 95% світла та формує чітке зображення на РК-дисплеї . Крім того, GSP-5DM4 LCD Cover характеризується високим ступенем твердості 9 H через унікальну багатошарову структуру, яка оберігає екран фотоапарата від бруду, подряпин, вологи та всіляких відблисків, блокує ультрафіолетові промені, дозволяючи проходити тільки видиме світло.

На поверхні екрана фотокамери не буде місця відбиткам жирних пальців.
Плівка з оптичного скла легко кріпиться до екрану камери, унеможливлюючи проникнення бульбашок повітря в місці кріплення. Метод кріплення плівки до екрану заснований на статичному прилипанні, коли взаємодія гладких поверхонь відбувається на молекулярному рівні.

Сумісні камери: Canon 5D Mark IV, 5D Mark III, 5DS, 5DS R

 

JJC GSP-5DM4 LCD Cover - на кращому сайті abcphoto.com.ua. Якщо потрібно придбати Захист екрану камери або інші аксесуари не покидаючи квартири, зайдіть до нас в онлайн-каталог abcphoto.com.ua. Розгляньте каталог та виберіть Захист екрану з вигодами для бюджету Щоб вам простіше було підібрати Захист екрану, скористайтеся зручною системою пошуку. Введіть: JJC і Вам будуть показані всі Захист екрану камери JJC. У нас ви швидко знайдете потрібні фотоаксессуари. За якість деталей можна не хвилюватися. Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, створені відомими брендами, наприклад Power Plant. Якщо виникли під час вибору JJC GSP-5DM4 LCD Cover Запитайте наших фахівців. Надсилання проводиться в Кременчуці в потрібні терміни.

Матеріал: оптичне скло
Прозорість: 95%
Індекс жорсткості: 9H
Товщина скла: 0.3 мм

Комплектація JJC GSP-5DM4 LCD Cover:
Захисне оптичне скло для великого екрану
Захисна плівка для маленького екрану (PET) 2 шт.
Волога серветка
Пило-поглинач (dust-absorber)
Тканина для очищення