JJC GSP-5DM4 LCD Cover

Код товару: С000009735
Фото: JJC GSP-5DM4 LCD Cover

У наявності

Ціна: 519 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Захисна плівка з ультратонкого оптичного скла, товщиною близько 0.3 мм, використовується для захисту РК-екрана камер Canon 5D Mark IV, 5D Mark III, 5DS, 5DS R. Скло високого ступеня прозорості, пропускає 95% світла та формує чітке зображення на РК-дисплеї . Крім того, GSP-5DM4 LCD Cover характеризується високим ступенем твердості 9 H через унікальну багатошарову структуру, яка оберігає екран фотоапарата від бруду, подряпин, вологи та всіляких відблисків, блокує ультрафіолетові промені, дозволяючи проходити тільки видиме світло.

На поверхні екрана фотокамери не буде місця відбиткам жирних пальців.
Плівка з оптичного скла легко кріпиться до екрану камери, унеможливлюючи проникнення бульбашок повітря в місці кріплення. Метод кріплення плівки до екрану заснований на статичному прилипанні, коли взаємодія гладких поверхонь відбувається на молекулярному рівні.

Сумісні камери: Canon 5D Mark IV, 5D Mark III, 5DS, 5DS R

 

JJC GSP-5DM4 LCD Cover - у перевіреному інтернет-магазині АВС Фото. Якщо потрібно вибрати Захист екрану камери та інші елементи фототехніки не покидаючи квартири, зайдіть до нас в онлайн-супермаркет abcphoto.com.ua. Розгляньте асортимент та підберіть Захист екрану з вигодами для бюджету Щоб простіше було підібрати Захист екрану, скористайтеся зручною системою пошуку. Введіть: JJC І Ви побачите перелік з Захист екрану камери JJC. У нас вибір фотоакссесуарів максимально простий. Можна не думати про якість товарів. Всі фотоаксессуари, які є у нас, створені відомими фірмами, наприклад GGS. Виникли при підборі JJC GSP-5DM4 LCD Cover Запитайте фахівців в онлайн-режимі. Замовлення отримаєте Дніпродзержинське найшвидше.

Матеріал: оптичне скло
Прозорість: 95%
Індекс жорсткості: 9H
Товщина скла: 0.3 мм

Комплектація JJC GSP-5DM4 LCD Cover:
Захисне оптичне скло для великого екрану
Захисна плівка для маленького екрану (PET) 2 шт.
Волога серветка
Пило-поглинач (dust-absorber)
Тканина для очищення