JJC GSP-6DM2 LCD Cover

Код товару: С000009734
Фото: JJC GSP-6DM2 LCD Cover

У наявності

Ціна: 485 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Захисна плівка з ультратонкого оптичного скла, товщиною близько 0.3 мм, використовується для захисту РК-екрана камери Canon 6D Mark II як верхнього, так і основного. Скло високого ступеня прозорості, пропускає 95% світла та формує чітке зображення на РК-дисплеї. Крім того, JJC GSP-6DM2 LCD Cover характеризується високим ступенем твердості 9 H через унікальну багатошарову структуру, яка оберігає екран фотоапарата від бруду, подряпин, вологи та всіляких відблисків, блокує ультрафіолетові промені, дозволяючи проходити тільки видиме світло. Плівка з оптичного скла легко кріпиться до екрану камери, унеможливлюючи проникнення бульбашок повітря в місці кріплення. Метод кріплення плівки до екрану заснований на статичному прилипанні, коли взаємодія гладких поверхонь відбувається на молекулярному рівні.

 Перед встановленням захисної плівки слід скористатися аксесуарами, що входять до комплекту, а саме протерти вологою серветкою LCD дисплей, видаляючи сліди бруду або жиру, потім екран витерти сухою серветкою з мікрофібри, і тоді, після остаточного висихання екрану, накласти клейку пилопоглинаючу плівку секунд для повного позбавлення мікрочастинок пилу. Після зняття з захисного екрана плівки, прикладіть JJC GSP-6DM2 LCD Cover до центру дисплея і за допомогою все тієї ж сухої серветки, що розгладжують рухами, притискайте захисну плівку від центру до країв.
Сумісні камери: Canon EOS 6D Mark II

 

JJC GSP-6DM2 LCD Cover - в онлайн-супермаркеті АВС Фото. Якщо потрібно купити Захист екрану камери або інші фотоаксесуари не встаючи з дивана, відвідайте наш електронний маркет abcphoto.com.ua. З каталогу виберіть Захист екрану за прийнятною ціною? Щоб легко підібрати Захист екрану, скористайтеся системою фільтрів. Введіть: JJC і Ви побачите список з Захист екрану камери JJC. У нас ви швидко підберете потрібні фототовари. Можна не перейматися якістю товарів. Всі фототовари, представлені у нас, виробляють відомі компанії, наприклад JYC. Виникли при виборі JJC GSP-6DM2 LCD Cover Питання можна уточнити у наших менеджерів. Замовлення можна отримати Одесі в необхідні терміни.

Матеріал: оптичне скло
Прозорість: 95%
Індекс жорсткості: 9H
Товщина скла: 0.3 мм

Комплектація JJC GSP-6DM2 LCD Cover:
Захисне оптичне скло для великого екрану
Захисна плівка для маленького екрану (PET) 2 шт.
Волога серветка
Пило-поглинач (dust-absorber)
Тканина для очищення