Videosolutions VSS-21ProS SDI Teleprompters (hood, quality mirror AR coated, 21,5’monitor 1000nits, pedal, software)

Код товару: С000010938
Фото: Videosolutions VSS-21ProS SDI Teleprompters (hood, quality mirror AR coated, 21,5’monitor 1000nits, pedal, software)

У наявності

Ціна: 142 299 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
 • Доставка по всій Україні
 • Оплата товару при отриманні
 • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

  

 

Студійний телевізійний суфлер VSS-21ProS побудований за традиційною схемою і призначений для проекції тексту, що читається, на напівпрозоре скло, розташоване перед об'єктивом відеокамери. Текст повністю відображається в напрямку диктора, не потрапляючи у відеосигнал, що формується камерою.  

Основою конструкції цього суфлера є платформа, що несе, виготовлена ​​з полірованих труб з нержавіючої сталі, на якій розміщені три рухомі каретки елементи кріплення передньої частини суфлера (тубуса з дзеркалом і монітора). Верхні каретки призначені для встановлення відеокамери, нижні забезпечують кріплення до п'єдесталу чи штативу, задня – для встановлення противаги та балансування системи. Несуча платформа забезпечує вільне переміщення кареток по горизонталі і фіксацію в потрібному положенні, а труби, що вертикально стоять, передбачають переміщення тубуса з дзеркалом і монітором вгору/вниз щодо нерухомої несучої платформи і камери і фіксацію в потрібному положенні, що дозволяє адаптувати конструкцію до застосування телекам.

Використовується спеціальне дзеркало (Broadcast Quality Ultraclear Beamsplitter) з основним, напівпрозорим шаром амальгами 70/30 (відсоток прозорості/відбивності) і додатковим покриттям антивідблиску (AR coating), що мінімізує паразитне відображення від внутрішньої сторони дзеркала.

Спеціалізований монітор MH-21HT спроектований для телесуфлерів. Монітор має підвищену яскравість (до 1000Nits) для роботи в умовах яскравого освітлення, що особливо важливо для відкритих майданчиків при сонячному засвітленні. Широкий набір входів: CVBS, VGA, HDMI, SDI. Прохідні рознімання -CVBS, SDI. Вбудований апаратний переворот розгортки (зеркалювання) (Image Flipper) дозволяє роздати текст суфлера різним споживачам у студії у прямому вигляді, а дзеркувати текст безпосередньо на моніторі. Монітор встановлюється в нижній частині тубуса гвинтами кріплення з боків і ззаду, що збільшує жорсткість всієї конструкції суфлера. Вільна (не жорстка) фіксація дзеркала всередині тубуса дозволяє його легко виймати для заміни, чищення та безпечного транспортування.

Переваги:

 • Збільшена жорсткість конструкції
 • Можливість використання сервоприводу керування об'єктивом
 • Можливість використання з камерами будь-якого типу/розміру
 • Швидка заміна дзеркала
 • Універсальне кріплення

Комплект поставки:

 • тубус з напівпрозорим дзеркалом розміром 450 х 400 мм з покриттям антивідблиску 
 • несуча платформа
 • 21-дюймовий кольоровий TFT монітор та кабелі до нього (стандартної довжини)
 • педаль керування з кабелем 10м
 • спеціалізоване програмне забезпечення VSPromter3

 

Videosolutions VSS-21ProS SDI Teleprompters (hood, quality mirror AR coated, 21,5’monitor 1000nits, pedal, software) - на сайті abcphoto. Якщо терміново потрібно вибрати Відеомонітори, рекордери та інші елементи фототехніки Не виходячи з дому, зайдіть до нас в електронний маркет abcphoto. Виберіть із каталогу Відеомонітор, рекордер за прийнятною ціною? Щоб легко було підібрати Відеомонітор, рекордер, за допомогою зручної навігації. Введіть: Videosolutions і Вам будуть запропоновані різні Відеомонітори, рекордери Videosolutions. У нас вибір фотоакссесуарів максимально простий. За якість товарів можна не переживати. Всі фототовари, які можна купити у нас, створені відомими компаніями, наприклад Videosolutions. Виникли при виборі Videosolutions VSS-21ProS SDI Teleprompters (hood, quality mirror AR coated, 21,5’monitor 1000nits, pedal, software) Питання можна уточнити у наших фахівців. Доставка проводиться Запоріжжі без затримок.