GVM TQ-M телесуфлер для смартфона або планшета

Код товару: С000011025
Фото: GVM TQ-M телесуфлер для смартфона або планшета

У наявності

Ціна: 9 990 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 
Телесуфлер GVM TQ-M для планшета та смартфона, може вирішити проблему забування слів і неправильного вимовлення слів у прямому ефірі/студійній відеозйомці на YouTube, що робить трансляцію більш розслабленою та природною.
 
Він використовує основу та кронштейн з алюмінієвого сплаву, оснащений гвинтами 1/4 та 3/8, ви можете встановити його на штатив, поряд з отворами для гвинтів 1/4 або 3/8, знизу ви можете встановити камеру і т. д. Дзеркальний екран може відображати вміст, що відображається на планшеті/мобільному телефоні, під час зйомки ви можете бачити вміст планшета/мобільного телефону на дзеркальному екрані.
 
При використанні програми «GVM Teleprompter», ви можете встановитина вашому телефоні вміст (текст), розмір шрифту, швидкість відтворення, колір фону та вказати, підказку.  Більше того, ви можете використовувати Bluetooth-пульт, який є в комплекті, для керування відтворенням тексту за допомогою функції «старт/пауза» під час використання програми для відтворення тексту.
 
Мобільний телесуфлер на штативі
Телесуфлер GVM TQ-M підтримує планшети з діагоналлю до 10,5 ″. Призначений для камер малого та середнього розміру. Міцна конструкція із цільного алюмінію. Різьблення 1/4″-20 та 3/8″-16 для кріплення на штатив, простота використання.
 
 
Дистанційне керування
Мобільний додаток від GVM для iOS/Android дозволяє налаштовувати розмір шрифту, регулювання швидкості відтворення та колір фону та керування запуском/зупинкою прокручування.
 
 
Підтримує планшети та телефони з діагоналлю екрана до 10 дюймів.
Площина дзеркала телесуфлера використовує безбарвний світлодільник, а поверхня є багатошаровим діелектричним покриттям (тверда плівка), без втрати світла, відповідним чином оснащена різними об'єктивами високої чіткості, дизайном з надшироким кутом огляду, підказкою для відображення. span>
 
Телесуфлер зі стандартним світлодільником дозволяє чітко читати текст, що прокручується, дивлячись прямо в камеру, що ідеально підходить для відеоблогу, прямої трансляції на YouTube, онлайн-класу, запису відео, інтерв'ю, відеостудії, новин і презентацій. Не потрібно читати сценарій. 
 
Ключова особливість
- Мобільний телесуфлер на штативі
- Дистанційне керування
- Підтримує до 10 ″ планшетів та телефонів
- Додаток для підказок IOS/ANDROID
 
 
 
 
 

GVM TQ-M телесуфлер для смартфона або планшета - в онлайн-маркеті abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно вибрати Відеомонітори, рекордери або інші фотоаксесуари не покидаючи житла, відвідайте наш віртуальний магазин abcphoto.com.ua. Виберіть із каталогу Відеомонітор, рекордер за вигідною ціною? Щоб легко було підібрати Відеомонітор, рекордер, скористайтеся системою фільтрів. Введіть: GVM і перед вами з'явиться все Відеомонітори, рекордери GVM. У нас вибрати фототовари найпростіше. За якість запчастин можна не переживати. Вся фототехніка з нашого каталогу розроблені відомими компаніями, наприклад GVM. З'явилися при покупці GVM TQ-M телесуфлер для смартфона або планшета Питання можна уточнити у наших фахівців. Посилання прийде в Києві в необхідні терміни.

Артикул виробника GVM-TQ-M
Тип Телесуфлер
Країна реєстрації бренду Китай
Комплектація Телесуфлер GVM TQ-M 1 х база телесуфлера 1 х дзеркальний екран 1 х підставка для камери 1 х затискач для планшета 1 х затискач для телефону 1 х легкий щит 1 х шестигранний ключ 1 х 1/4 гвинт 1 х 3/8 гвинт 1 х Bluetooth пульт дистанційного керування 1 х Посібник користувача