Arsenal Тримач смартфона

Код товару: С000011360
Фото: Arsenal Тримач смартфона

У наявності

Ціна: 200 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Тримач для смартфону Arsenal Phone Clamp black
- Phone Clamp black це тримувач, призначений для фіксації портативних пристроїв різних розмірів.
- Це можуть бути смартфони, зокрема iPhohe та інші мобільні пристрої.
- Завдяки жорсткому пружинному затиску телефонний тримач надійно тримає пристрій, а гумові вставки в місцях зіткнення гаджета з металом убезпечать пристрій від пошкодження.
- Кріплення обладнане двома стандартними різями 1/4 дюйма для встановлення на штативну голівку, штатив для телефону, монопод та інші кріплення та тримачі для смартфонів.
- Тримач-прищіпка може зафіксувати смартфон або інший пристрій завширшки від 55 до 80 мм.
 
  
 
 

Arsenal Тримач смартфона - в електронному маркеті АВС Фото. Якщо потрібно придбати Аксесуари або інші фотоаксесуари не покидаючи квартири, відвідайте наш електронний каталог abcphoto.com.ua. Виберіть із асортименту Аксесуар з хорошими знижками. Щоб точно підібрати Аксесуар, скористайтеся зручною системою. Введіть: Arsenal і Вам будуть запропоновані різні Аксесуари Arsenal. У нас підібрати фототехніку найпростіше. Не варто сумніватися як товари. Всі товари, представлені в нашому магазині, створені перевіреними компаніями, наприклад Arsenal. Виникли при виборі Arsenal Тримач смартфона Запитайте наших кваліфікованих фахівців. Замовлену продукцію можна отримати в Луцьку у мінімальні терміни.