Videosolutions VSS-19P Teleprompters (hood with broadcast quality mirror AR coated, 19’monitor, foot pedal, software)

Код товару: С000011537
Фото: Videosolutions VSS-19P Teleprompters (hood with broadcast quality mirror AR coated, 19’monitor, foot pedal, software)

У наявності

Ціна: 80 012 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
 • Доставка по всій Україні
 • Оплата товару при отриманні
 • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

      

Студійний телевізійний суфлер VSS-19P побудований за традиційною схемою і призначений для проекції тексту на напівпрозоре дзеркало, розташоване перед об'єктивом відеокамери. Текст повністю відображається у напрямку диктора, не потрапляючи у відеосигнал, що формується камерою.

Використовується спеціальне дзеркало (Broadcast Quality Ultraclear Beamsplitter ) з основним напівпрозорим шаром амальгами 70/30 (відсоток прозорості/відображення) і додатковим покриттям антивідблиску (AR coating), що мінімізує паразитне відображення від внутрішньої сторони дзеркала для запобігання двоїнню зображення.

Основою конструкції цього суфлера є платформа, що несе, виготовлена ​​з полірованих труб з нержавіючої сталі, на якій розміщені три рухомі каретки елементи кріплення передньої частини суфлера (тубуса з дзеркалом і монітора). Верхня каретка призначена для встановлення відеокамери, нижня забезпечує кріплення до п'єдесталу або штативу, задня - для встановлення противаги та балансування системи. Несуча платформа забезпечує вільне переміщення кареток по горизонталі і фіксацію в потрібному положенні, а труби, що вертикально стоять, передбачають переміщення тубуса з дзеркалом і монітором вгору/вниз щодо нерухомої несучої платформи і камери і фіксацію в потрібному положенні, що дозволяє застосування телекамери будь-яких габаритів.

Можливість змінювати кут нахилу дзеркала до 55 градусів  (опція при замовленні),дозволяє використовувати камери з ширококутним об'єктивом.
Вільна (не жорстка) фіксація дзеркала всередині тубуса дозволяє його легко виймати для заміни, чищення та безпечного транспортування.

Переваги:

 • Збільшена жорсткість конструкції
 • Можливість використання сервоприводу керування об'єктивом
 • Можливість використання з камерами будь-якого типу/розміру
 • Можливість використання ширококутних об'єктивів
 • Швидка заміна дзеркала
 • Універсальне кріплення

Комплект постачання:

 • тубус із напівпрозорим дзеркалом розміром 450 х 400 мм з покриттям антивідблиску
 • несуча платформа
 • 19-20" монітор та кабелі до нього (стандартної довжини)
 • педаль керування з кабелем 10м
 • Cпеціалізоване програмне забезпечення (тільки для ОС Windows) VSPrompter

 

Videosolutions VSS-19P Teleprompters (hood with broadcast quality mirror AR coated, 19’monitor, foot pedal, software) - в каталозі abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно знайти Відеомонітори, рекордери фотоаксесуари не встаючи з дивана, відвідайте наш електронний маркет АВС Фото. З каталогу підберіть Відеомонітор, рекордер на вигідних умовах. Щоб легко було підібрати Відеомонітор, рекордер, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Videosolutions І Ви побачите перелік з Відеомонітори, рекордери Videosolutions. Як бачите, все досить просто. За якість запчастин можна не турбуватися. Всі фотоаксесуари з нашого каталогу виробляють відомі фірми, наприклад Videosolutions. Виникли при підборі Videosolutions VSS-19P Teleprompters (hood with broadcast quality mirror AR coated, 19’monitor, foot pedal, software) Запитайте наших кваліфікованих фахівців. Замовлений товар можна отримати Мелітополі найшвидше.