Henzo скотч 18.302.00 (1000 шт)

Код товару: 03101
Фото: Henzo скотч 18.302.00 (1000 шт)

У наявності

Ціна: 245 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

Основне призначення фотоскотчу - це кріплення фотографій у традиційних (класичних) фотоальбомів.
Фотоскотч підходить для пакування подарунків, колажів, марок, скрапбукінгу тощо.
Фотоскотч – двосторонній клейкий шматочок паперу. Однією клейкою стороною скотч клеїться до зворотної сторони фотографії, потім зі скотчу знімається захисне покриття, що не клейке, і фотографія клеїться на обране місце сторінки фотоальбому.
Виробник Henzo (Нідерланди) більше 50 років пропонує своїм клієнтам товари для довговічного зберігання фотографій. Матеріали архівної якості, які не містять кислот, збережуть пам'ятні моменти довгі роки.
 

Henzo скотч 18.302.00 (1000 шт) - в інет-каталозі abcphoto.com.ua. Якщо потрібно купити Фотоскотч А також інші елементи фототехніки не виходячи з дому, зверніться до нас віртуальний маркет abcphoto. Розгляньте асортимент та виберіть Фотоскотч зі знижками? Щоб не витрачати час на підбір Фотоскотч, Скористайтеся нашою навігацією. Введіть: Henzo і Ви побачите всі необхідні Фотоскотч Henzo. Як бачите, процедура підбору максимально спрощена. Можна не перейматися якістю товарів. Всі фототовари, представлені у нас, створені відомими компаніями, наприклад Henzo. Якщо виникли під час підбору Henzo скотч 18.302.00 (1000 шт) Питання можна прояснити у наших менеджерів. Замовлену продукцію можна отримати в Івано-Франківську своєчасно.