Henzo скотч 18.300.00 (250 шт)

Код товару: 03100
Фото: Henzo скотч 18.300.00 (250 шт)

У наявності

Ціна: 110 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

 

Основне призначення фотоскотчу - це кріплення фотографій у традиційних (класичних) фотоальбомів.
Фотоскотч підходить для пакування подарунків, колажів, марок, скрапбукінгу тощо.
Фотоскотч – двосторонній клейкий шматочок паперу. Однією клейкою стороною скотч клеїться до зворотної сторони фотографії, потім зі скотчу знімається захисне покриття, що не клейке, і фотографія клеїться на обране місце сторінки фотоальбому.
Виробник Henzo (Нідерланди) більше 50 років пропонує своїм клієнтам товари для довговічного зберігання фотографій. Матеріали архівної якості, які не містять кислот, збережуть пам'ятні моменти довгі роки.
 
 

Henzo скотч 18.300.00 (250 шт) - в електронному магазині АВС Фото. Якщо терміново потрібно знайти Фотоскотч А також інші елементи фототехніки не покидаючи вдома, відвідайте наш онлайн магазин abcphoto. Виберіть із пропозицій Фотоскотч з хорошими знижками. Щоб легко було підібрати Фотоскотч, Скористайтеся фільтрами. Введіть: Henzo І Ви побачите перелік з Фотоскотч Henzo. У нас вибір фотоакссесуарів максимально простий. Можна не турбуватися про якість товарів. Всі фотоаксессуари, які можна замовити у нас, створені відомими брендами, наприклад Henzo. З'явилися при покупці Henzo скотч 18.300.00 (250 шт) Питання можна поставити нашому фахівцю. Надсилання проводиться в Львові без затримок.