Henzo скотч 18.300.00 (250 шт)

Код товару: 03100
Фото: Henzo скотч 18.300.00 (250 шт)

У наявності

Ціна: 110 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

 

Основне призначення фотоскотчу - це кріплення фотографій у традиційних (класичних) фотоальбомів.
Фотоскотч підходить для пакування подарунків, колажів, марок, скрапбукінгу тощо.
Фотоскотч – двосторонній клейкий шматочок паперу. Однією клейкою стороною скотч клеїться до зворотної сторони фотографії, потім зі скотчу знімається захисне покриття, що не клейке, і фотографія клеїться на обране місце сторінки фотоальбому.
Виробник Henzo (Нідерланди) більше 50 років пропонує своїм клієнтам товари для довговічного зберігання фотографій. Матеріали архівної якості, які не містять кислот, збережуть пам'ятні моменти довгі роки.
 
 

Henzo скотч 18.300.00 (250 шт) - в інтернет-магазині abcphoto. Якщо терміново потрібно замовити Фотоскотч А також інші фототовари не виходячи з квартири, відвідайте наш електронний каталог abcphoto. Вам слід розглянути варіанти та вибрати Фотоскотч за доступною ціною. Щоб правильно вибрати Фотоскотч, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Henzo і Вам будуть показані всі Фотоскотч Henzo. У нас ви швидко знайдете потрібні фотоаксессуари. Можна не думати про якість товарів. Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, створені відомими виробниками, наприклад Walther. З'явилися при виборі Henzo скотч 18.300.00 (250 шт) Запитайте наших професійних менеджерів. Замовлені фотоаксесуари можна отримати в Тернополі в швидкі терміни.