Бленда призначена для відсікання бічного світла та боротьби з відблисками та паразитним засвіченням при зйомці в сонячну погоду або за будь-яких інших складних умов освітлення.
Рекомендується для використання в сонячну та погану погоду як влітку, так і взимку.
Дана бленда призначена для використання з об'єктивом Canon EF 70-200mm f/2.8L USM. Є копією-аналогом оригінальної бленди.
Marumi ET-83II (Canon EF 70-200mm f/2.8L USM) - в онлайн-магазині АВС Фото. Якщо терміново потрібно знайти Бленди А також інші фотоаксесуари не встаючи з дивана, відвідайте наш віртуальний маркет АВС Фото. Розгляньте каталог і підберіть Бленда за гарною ціною? Щоб швидко підібрати Бленда, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Marumi і Ви побачите, які доступні для замовлення Бленди Marumi. У нас ви швидко підберете потрібні фототовари. Можна не перейматися якістю товарів. Всі фототовари з каталогу створені перевіреними компаніями, наприклад ForSLR. З'явилися при покупці Marumi ET-83II (Canon EF 70-200mm f/2.8L USM) Питання можна уточнити у наших менеджерів. Замовлену продукцію можна отримати в Броварах в потрібні терміни.