Marumi ET-86 (Canon EF 70-200mm f/2.8L IS U

Код товару: 11550
Фото: Marumi ET-86 (Canon EF 70-200mm f/2.8L IS U

У наявності

Ціна: 403 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Бленда призначена для відсікання бічного світла та боротьби з відблисками та паразитним засвіченням при зйомці в сонячну погоду або за будь-яких інших складних умов освітлення.

Рекомендується для використання в сонячну та погану погоду як влітку, так і взимку.

Дана бленда призначена для використання з об'єктивом Canon EF 70-200mm f/2.8L IS USM. Є копією-аналогом оригінальної бленди.

 

Marumi ET-86 (Canon EF 70-200mm f/2.8L IS U - на сайті магазину abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно вибрати Бленди та інші елементи фототехніки не виходячи з дому, зверніться до нашого онлайн магазин abcphoto.com.ua. Вам потрібно розглянути варіанти та підібрати Бленда зі знижками? Щоб максимально просто підібрати Бленда, скористайтеся нашими фільтрами. Введіть: Marumi І Ви побачите перелік з Бленди Marumi. У нас ви зможете швидко вибрати потрібну фототехніку. Можна не хвилюватися про якість товарів. Всі фотоаксесуари з нашого каталогу виробляють відомі компанії, наприклад Lensbaby. Виникли при виборі Marumi ET-86 (Canon EF 70-200mm f/2.8L IS U Запитайте безкоштовно нашим фахівцям. Транспортуємо продукцію в Луцьку в необхідні терміни.