Marumi EW-88 (Canon EF 16-35mm f2.8L II USM)

Код товару: 11555
Фото: Marumi EW-88 (Canon EF 16-35mm f2.8L II USM)

У наявності

Ціна: 593 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Бленда призначена для відсікання бічного світла та боротьби з відблисками та паразитним засвіченням при зйомці в сонячну погоду або за будь-яких інших складних умов освітлення.

Рекомендується для використання в сонячну та погану погоду як влітку, так і взимку.

Дана бленда призначена для використання з об'єктивом Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM. Є копією-аналогом оригінальної бленди.

 

 

Marumi EW-88 (Canon EF 16-35mm f2.8L II USM) - в інет-маркеті abcphoto. Якщо терміново потрібно знайти Бленди та інші елементи фототехніки Не покидаючи вдома, зайдіть до нас в електронний каталог abcphoto.com.ua. Вам потрібно розглянути пропозиції та вибрати Бленда за бюджетною ціною? Щоб правильно підібрати Бленда, скористайтеся зручною системою пошуку. Введіть: Marumi і перед вами будуть усі Бленди Marumi. У нас найпростіша система підбору фототехніки. Можна не сумніватися як товар. Всі фототовари з каталогу розроблені лідируючими компаніями, наприклад Lensbaby. Виникли при підборі Marumi EW-88 (Canon EF 16-35mm f2.8L II USM) Питання можна уточнити у наших менеджерів. Замовлену продукцію можна отримати в Нікополі якомога швидше.