ForSLR пелюсткова DCS-62

Код товару: 12209
Фото: ForSLR пелюсткова DCS-62

У наявності

Ціна: 266 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Бленда є невід'ємним аксесуаром для об'єктиву. Доказом цього є той факт, що практично до всіх об'єктивів рівня вище середнього в комплекті до них поставляється бленда. Бленда служить для усунення паразитних світлових променів та сторонніх відблисків. Однак вона не повинна залишати свій "слід" на знімку.

У найпростішому варіанті бленд має форму конуса. Але у кращому випадку вона може мати складну пелюсткову форму. Така структура бленди пов'язана з тим, що промені у горизонтальній та вертикальній площинах падають під різним кутом на лінзу. Тому, щоб відсікти промені, що не беруть участі у формуванні зображення, бленда у горизонтальній площині має бути більшою, у вертикальній – менше.

Пелюсткова бленда виконана з високоякісного пластику і має різьбове з'єднання з об'єктивом.

Особливістю пелюстки є те, що після установки користувач може вручну повертати її, залежно від умов зйомки.

ForSLR пелюсткова DCS-62 - в інтернет-магазині АВС Фото. Якщо терміново необхідно знайти Бленди фотоаксесуари не піднімайтеся з дивана, відвідайте наш інтернет магазин АВС Фото. Розгляньте асортимент та підберіть Бленда за бюджетною ціною? Щоб точно підібрати Бленда, за допомогою фільтрів. Введіть: ForSLR і Ви побачите список з Бленди ForSLR. Як бачите, вибір максимально спрощений. За якість запчастин можна не турбуватися. Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, розроблені лідируючими компаніями, наприклад JJC. Якщо виникли при купівлі ForSLR пелюсткова DCS-62 Запитайте наших професіоналів. Надсилання проводиться в Краматорську в швидкі терміни.