ForSLR пелюсткова DCS-77

Код товару: 12212
Фото: ForSLR пелюсткова DCS-77

У наявності

Ціна: 261 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Бленда є невід'ємним аксесуаром для об'єктиву. Доказом цього є той факт, що практично до всіх об'єктивів рівня вище середнього в комплекті до них поставляється бленда. Бленда служить для усунення паразитних світлових променів та сторонніх відблисків. Однак вона не повинна залишати свій "слід" на знімку.

У найпростішому варіанті бленд має форму конуса. Але у кращому випадку вона може мати складну пелюсткову форму. Така структура бленди пов'язана з тим, що промені у горизонтальній та вертикальній площинах падають під різним кутом на лінзу. Тому, щоб відсікти промені, що не беруть участі у формуванні зображення, бленда у горизонтальній площині має бути більшою, у вертикальній – менше.

Пелюсткова бленда виконана з високоякісного пластику і має різьбове з'єднання з об'єктивом.

Особливістю пелюстки є те, що після установки користувач може вручну повертати її, залежно від умов зйомки.

ForSLR пелюсткова DCS-77 - в надійному інтернет-магазині АВС Фото. Якщо терміново потрібно підібрати Бленди А також інші фототовари Не покидаючи вдома, зайдіть до нас в віртуальний маркет abcphoto. Виберіть із запропонованих варіантів Бленда за економною ціною? Щоб не витрачати час на вибір Бленда, Скористайтеся нашою навігацією. Введіть: ForSLR і перед вами відкриються всі необхідні для вас Бленди ForSLR. Як бачите, процедура підбору максимально спрощена. Можна не турбуватися про якість товарів. Вироби, які можна придбати у нас, створені відомими брендами, наприклад Canon. Якщо з'явилися при виборі ForSLR пелюсткова DCS-77 Запитайте нашого кваліфікованого персоналу. Посилку отримаєте Полтаві в потрібні терміни.