Cokin 37-49 мм

Код товару: 13562
Фото: Cokin 37-49 мм

У наявності

Ціна: 211 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Перехідне кільце для об'єктива дозволяє використовувати фільтр з діаметром, відмінним від об'єктива. Перехідне кільце встановлюється на об'єктив. Світлофільтр необхідно накрутити поверх кільця.
Сумісність: Перехідне кільце підходить для будь-яких об'єктивів. При виборі перехідного кільця слід брати до уваги потрібний діаметр.
 
 

Cokin 37-49 мм - у віртуальному магазині abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно вибрати Перехідні кільця та інші елементи фототехніки Не покидаючи будинок, зайдіть до нас в онлайн-маркет abcphoto. Розгляньте асортимент та виберіть Перехідне кільце З вигодами для себе? Щоб вам простіше було вибрати Перехідне кільце, за допомогою зручної навігації. Введіть: Cokin і перед вами будуть усі Перехідні кільця Cokin. У нас найпростіша і найзручніша система підбору фотоакссесуарів. В якості товарів можна бути повністю впевненими Всі товари, представлені в нашому магазині, виробляють відомі фірми, наприклад JYC. Якщо з'явилися при підборі Cokin 37-49 мм Питання можна задати нашим фахівцям. Замовлення можна забрати в Вінниці своєчасно.