Cokin 49-55 мм

Код товару: 13565
Фото: Cokin 49-55 мм

У наявності

Ціна: 309 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Перехідне кільце для об'єктива дозволяє використовувати фільтр з діаметром, відмінним від об'єктива. Перехідне кільце встановлюється на об'єктив. Світлофільтр необхідно накрутити поверх кільця.
Сумісність: Перехідне кільце підходить для будь-яких об'єктивів. При виборі перехідного кільця слід брати до уваги потрібний діаметр.
 

Cokin 49-55 мм - у віртуальному магазині abcphoto. Якщо потрібно підібрати Перехідні кільця або інші фототовари не виходячи з квартири, відвідайте наш онлайн-каталог abcphoto. Виберіть із запропонованих варіантів Перехідне кільце З вигодами для себе? Щоб простіше було підібрати Перехідне кільце, за допомогою фільтрів. Введіть: Cokin і Ви побачите, які доступні для замовлення Перехідні кільця Cokin. У нас вибір фотоакссесуарів максимально простий. Можна не хвилюватися про якість товарів. Вся фототехніка, яку можна купити у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Chako. Якщо з'явилися при купівлі Cokin 49-55 мм Питання можна уточнити у наших фахівців. Транспортуємо продукцію в Броварах максимально швидко.