Cokin 49-58 мм

Код товару: 13566
Фото: Cokin 49-58 мм

У наявності

Ціна: 207 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Перехідне кільце для об'єктива дозволяє використовувати фільтр з діаметром, відмінним від об'єктива. Перехідне кільце встановлюється на об'єктив. Світлофільтр необхідно накрутити поверх кільця.
 
Сумісність: Перехідне кільце підходить для будь-яких об'єктивів. При виборі перехідного кільця слід брати до уваги потрібний діаметр.

Cokin 49-58 мм - на сайті магазину abcphoto.com.ua. Якщо потрібно замовити Перехідні кільця або інші фотоаксесуари не покидаючи квартири, зайдіть до нас в електронний каталог АВС Фото. Розгляньте пропозиції та підберіть Перехідне кільце З вигодами для себе? Щоб не витрачати час на вибір Перехідне кільце, за допомогою фільтрів. Введіть: Cokin і Вам будуть показані всі Перехідні кільця Cokin. У нас вибір фототехніки не триватиме багато часу. Не варто сумніватися як товари. Всі фототовари з каталогу створені лідируючими компаніями, наприклад JYC. Якщо виникли при купівлі Cokin 49-58 мм Запитайте наших кваліфікованих фахівців. Замовлені фотоаксесуари можна отримати в Слов'янське максимально швидко.