Cokin 49-58 мм

Код товару: 13566
Фото: Cokin 49-58 мм

У наявності

Ціна: 218 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Перехідне кільце для об'єктива дозволяє використовувати фільтр з діаметром, відмінним від об'єктива. Перехідне кільце встановлюється на об'єктив. Світлофільтр необхідно накрутити поверх кільця.
 
Сумісність: Перехідне кільце підходить для будь-яких об'єктивів. При виборі перехідного кільця слід брати до уваги потрібний діаметр.

Cokin 49-58 мм - в інет-маркеті abcphoto. Якщо потрібно купити Перехідні кільця або інші фотоаксесуари Не виходячи з квартири, зайдіть до нас в електронний каталог abcphoto.com.ua. З асортименту підберіть Перехідне кільце на вигідних умовах. Щоб вам простіше було підібрати Перехідне кільце, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Cokin і Вам будуть запропоновані різні Перехідні кільця Cokin. У нас вибір фотоакссесуарів максимально простий. Не варто сумніватися як товари. Всі фототовари, представлені у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Cokin. Виникли при замовленні Cokin 49-58 мм Запитайте наших професіоналів. Замовлені фотоаксесуари можна отримати в Одесі своєчасно.