Cokin Перехідне кільце 55-62 мм

Код товару: 13570
Фото: Cokin Перехідне кільце 55-62 мм

У наявності

Ціна: 216 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Перехідне кільце для об'єктива дозволяє використовувати фільтр з діаметром, відмінним від об'єктива. Перехідне кільце встановлюється на об'єктив. Світлофільтр необхідно накрутити поверх кільця.
 
Сумісність: Перехідне кільце підходить для будь-яких об'єктивів. При виборі перехідного кільця слід брати до уваги потрібний діаметр.

Cokin Перехідне кільце 55-62 мм - в інет-каталозі abcphoto. Якщо потрібно замовити Перехідні кільця А також інші елементи фототехніки Не покидаючи будинок, зайдіть до нас в онлайн-маркет abcphoto. З асортименту виберіть Перехідне кільце за економною ціною? Щоб не витрачати час на вибір Перехідне кільце, Скористайтеся нашою навігацією. Введіть: Cokin і перед вами будуть усі Перехідні кільця Cokin. У нас найпростіша система підбору фототехніки. В якості товарів можна бути повністю впевненими Вироби, які можна купити у нас, випускають відомі виробники, наприклад Chako. Виникли при замовленні Cokin Перехідне кільце 55-62 мм Питання можна задати нашим фахівцям. Доставка проводиться Білій Церкві максимально швидко.