Cokin Перехідне кільце 58-62 мм

Код товару: 13572
Фото: Cokin Перехідне кільце 58-62 мм

У наявності

Ціна: 216 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Перехідне кільце для об'єктива дозволяє використовувати фільтр з діаметром, відмінним від об'єктива. Перехідне кільце встановлюється на об'єктив. Світлофільтр необхідно накрутити поверх кільця.
 
Сумісність: Перехідне кільце підходить для будь-яких об'єктивів. При виборі перехідного кільця слід брати до уваги потрібний діаметр.

Cokin Перехідне кільце 58-62 мм - в інет-каталозі abcphoto. Якщо терміново потрібно купити Перехідні кільця А також інші фототовари не встаючи з дивана, відвідайте наш віртуальний маркет АВС Фото. З асортименту виберіть Перехідне кільце за низькою ціною? Щоб вам простіше було вибрати Перехідне кільце, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Cokin і Ви побачите список з Перехідні кільця Cokin. У нас ви швидко знайдете потрібні фотоаксессуари. За якість товарів можна не хвилюватися. Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, виробляють відомі фірми, наприклад Marumi. Виникли при замовленні Cokin Перехідне кільце 58-62 мм Питання можна уточнити у наших менеджерів. Посилання прийде в Костянтинівці в швидкі терміни.