Cokin Перехідне кільце 62-67 мм

Код товару: 13573
Фото: Cokin Перехідне кільце 62-67 мм

У наявності

Ціна: 328 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Перехідне кільце для об'єктива дозволяє використовувати фільтр з діаметром, відмінним від об'єктива. Перехідне кільце встановлюється на об'єктив. Світлофільтр необхідно накрутити поверх кільця.
 
Сумісність: Перехідне кільце підходить для будь-яких об'єктивів. При виборі перехідного кільця слід брати до уваги потрібний діаметр.

Cokin Перехідне кільце 62-67 мм - в електронному магазині АВС Фото. Якщо потрібно замовити Перехідні кільця або інші аксесуари не встаючи з дивана, відвідайте наш інтернет магазин АВС Фото. Вам слід розглянути варіанти та вибрати Перехідне кільце за доступною ціною. Щоб легше було підібрати Перехідне кільце, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Cokin і Ви побачите всі необхідні Перехідні кільця Cokin. Як бачите, вибір максимально спрощений. Ніяких сумнівів як товари. Всі фотототовари, які є у нас, створені відомими виробниками, наприклад JYC. Виникли при підборі Cokin Перехідне кільце 62-67 мм Запитайте наших кваліфікованих фахівців. Замовлені фотоаксесуари можна отримати в Києві в потрібні терміни.