Cokin Перехідне кільце 62-72 мм

Код товару: 13574
Фото: Cokin Перехідне кільце 62-72 мм

У наявності

Ціна: 343 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Перехідне кільце для об'єктива дозволяє використовувати фільтр з діаметром, відмінним від об'єктива. Перехідне кільце встановлюється на об'єктив. Світлофільтр необхідно накрутити поверх кільця.
Сумісність: Перехідне кільце підходить для будь-яких об'єктивів. При виборі перехідного кільця слід брати до уваги потрібний діаметр.
 
 

Cokin Перехідне кільце 62-72 мм - в онлайн-магазині АВС Фото. Якщо потрібно замовити Перехідні кільця А також інші фототовари Не покидаючи вдома, зайдіть до нас в онлайн-маркет abcphoto. Виберіть із запропонованих варіантів Перехідне кільце за прийнятною ціною? Щоб простіше було підібрати Перехідне кільце, за допомогою навігації. Введіть: Cokin і Ви побачите доступні для замовлення Перехідні кільця Cokin. У нас підібрати фототехніку найпростіше. Ніяких сумнівів як товари. Всі фототовари, представлені у нас, створені відомими виробниками, наприклад Cokin. Виникли при підборі Cokin Перехідне кільце 62-72 мм Запитайте наших менеджерів. Замовлення можна отримати Броварах найшвидше.