Cokin Перехідне кільце 62-72 мм

Код товару: 13574
Фото: Cokin Перехідне кільце 62-72 мм

У наявності

Ціна: 316 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Перехідне кільце для об'єктива дозволяє використовувати фільтр з діаметром, відмінним від об'єктива. Перехідне кільце встановлюється на об'єктив. Світлофільтр необхідно накрутити поверх кільця.
Сумісність: Перехідне кільце підходить для будь-яких об'єктивів. При виборі перехідного кільця слід брати до уваги потрібний діаметр.
 
 

Cokin Перехідне кільце 62-72 мм - в електронному маркеті abcphoto.com.ua. Якщо потрібно замовити Перехідні кільця або інші фотоаксесуари Не виходячи з дому, зайдіть до нас в онлайн-супермаркет abcphoto. Вам потрібно розглянути варіанти та підібрати Перехідне кільце з вигодами для бюджету Щоб вам простіше було підібрати Перехідне кільце, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Cokin і Вам будуть показані всі Перехідні кільця Cokin. Як бачите, все досить просто. За якість товарів можна не переживати. Вироби, які можна придбати у нас, створені лідируючими компаніями, наприклад JYC. Виникли при покупці Cokin Перехідне кільце 62-72 мм Запитайте наших професійних менеджерів. Замовлення можна отримати Краматорську якомога швидше.