Cokin Перехідне кільце 67-72 мм

Код товару: 13575
Фото: Cokin Перехідне кільце 67-72 мм

У наявності

Ціна: 305 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Перехідне кільце для об'єктива дозволяє використовувати фільтр з діаметром, відмінним від об'єктива. Перехідне кільце встановлюється на об'єктив. Світлофільтр необхідно накрутити поверх кільця.
Сумісність: Перехідне кільце підходить для будь-яких об'єктивів. При виборі перехідного кільця слід брати до уваги потрібний діаметр.
 
 

Cokin Перехідне кільце 67-72 мм - у віртуальному маркеті АВС Фото. Якщо терміново потрібно замовити Перехідні кільця А також інші фотоаксесуари Не підводячись з дивана, зайдіть до нас в онлайн-каталог АВС Фото. Виберіть із пропозицій Перехідне кільце З вигодами? Щоб правильно вибрати Перехідне кільце, скористайтеся зручною системою фільтрів. Введіть: Cokin і перед вами будуть Перехідні кільця Cokin. У нас ви швидко оберете необхідні фототовари. В якості товарів сумнівів бути не може Всі товари, представлені в нашому магазині, випускають відомі виробники, наприклад JYC. Виникли при замовленні Cokin Перехідне кільце 67-72 мм Запитайте фахівців в онлайн-режимі. Товари заберіть в Сумах в потрібні терміни.