Cokin Перехідне кільце 67-72 мм

Код товару: 13575
Фото: Cokin Перехідне кільце 67-72 мм

У наявності

Ціна: 330 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Перехідне кільце для об'єктива дозволяє використовувати фільтр з діаметром, відмінним від об'єктива. Перехідне кільце встановлюється на об'єктив. Світлофільтр необхідно накрутити поверх кільця.
Сумісність: Перехідне кільце підходить для будь-яких об'єктивів. При виборі перехідного кільця слід брати до уваги потрібний діаметр.
 
 

Cokin Перехідне кільце 67-72 мм - в інет-каталозі abcphoto.com.ua. Якщо потрібно купити Перехідні кільця А також інші елементи фототехніки не покидаючи квартири, зайдіть до нас в онлайн-маркет abcphoto.com.ua. З каталогу підберіть Перехідне кільце за бюджетною ціною? Щоб швидко підібрати Перехідне кільце, за допомогою фільтрів. Введіть: Cokin і перед вами будуть усі Перехідні кільця Cokin. У нас ви швидко знайдете потрібні фотоаксессуари. В якості товарів сумнівів бути не може Всі фототовари, представлені у нас, створені лідируючими компаніями, наприклад Chako. Виникли при підборі Cokin Перехідне кільце 67-72 мм Запитайте наших фахівців. Замовлений товар можна отримати Мелітополі якомога швидше.