Cokin Перехідне кільце 58-67 мм

Код товару: 13571
Фото: Cokin Перехідне кільце 58-67 мм

У наявності

Ціна: 345 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Перехідне кільце для об'єктива дозволяє використовувати фільтр з діаметром, відмінним від об'єктива. Перехідне кільце встановлюється на об'єктив. Світлофільтр необхідно накрутити поверх кільця.
Перехідне кільце підходить для будь-яких об'єктивів. При виборі перехідного кільця слід брати до уваги потрібний діаметр.
 
 

Cokin Перехідне кільце 58-67 мм - в електронному магазині abcphoto. Якщо потрібно купити Перехідні кільця фотоаксесуари не встаючи з дивана, зайдіть у наш електронний каталог АВС Фото. Розгляньте каталог і підберіть Перехідне кільце З вигодами? Щоб максимально просто підібрати Перехідне кільце, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Cokin і перед вами будуть Перехідні кільця Cokin. Як бачите, процедура підбору максимально спрощена. За якість товарів можна не турбуватися. Вироби, які можна купити у нас, розроблені лідируючими компаніями, наприклад Marumi. Виникли при замовленні Cokin Перехідне кільце 58-67 мм Питання можна задати нашим фахівцям. Посилання прийде в Нікополі якомога швидше.