Cokin Перехідне кільце 58-67 мм

Код товару: 13571
Фото: Cokin Перехідне кільце 58-67 мм

У наявності

Ціна: 316 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Перехідне кільце для об'єктива дозволяє використовувати фільтр з діаметром, відмінним від об'єктива. Перехідне кільце встановлюється на об'єктив. Світлофільтр необхідно накрутити поверх кільця.
Перехідне кільце підходить для будь-яких об'єктивів. При виборі перехідного кільця слід брати до уваги потрібний діаметр.
 
 

Cokin Перехідне кільце 58-67 мм - у перевіреному інтернет-магазині АВС Фото. Якщо терміново потрібно вибрати Перехідні кільця або інші фототовари не піднімайтеся з дивана, відвідайте наш інтернет магазин АВС Фото. Виберіть із каталогу Перехідне кільце за економною ціною? Щоб максимально просто вибрати Перехідне кільце, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Cokin і перед вами з'явиться все Перехідні кільця Cokin. У нас ви легко знайдете необхідні фототовари. Можна не хвилюватися про якість товарів. Товари, які можна замовити у нас, створені відомими брендами, наприклад Cokin. З'явилися під час замовлення Cokin Перехідне кільце 58-67 мм Запитайте наших кваліфікованих фахівців. Посилку отримаєте Чернівцях в швидкі терміни.