Marumi M- Black

Код товару: 15950
Фото: Marumi M- Black

У наявності

Ціна: 120 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Чохол для світлофільтрів MARUMI надійно захищає світлофільтри від подряпин та бруду, також заощаджує місце в кофрі фотографа та дозволяє тримати необхідні світлофільтри в одному місці без пластикових коробок.
Чохол для світлофільтрів MARUMI виготовлений з капронової тканини з прозорими відділеннями із ПВХ плівки та представлений у двох кольорових варіантах – сірому та чорному.
В одному чохлі для світлофільтрів MARUMI можна зберігати до 6 світлофільтрів.
 

Marumi M- Black - в каталозі abcphoto. Якщо потрібно придбати Чохли для фільтрів А також інші елементи фототехніки не піднімайтеся з дивана, відвідайте наш віртуальний магазин abcphoto.com.ua. З асортименту підберіть Чохли для фільтрів за низькою ціною? Щоб максимально просто вибрати Чохли для фільтрів, за допомогою фільтрів. Введіть: Marumi і перед вами з'явиться все Чохли для фільтрів Marumi. У нас підібрати фотоаксессуари просто і швидко. Можна не хвилюватися про якість товарів. Вся фототехніка, яку можна купити у нас, розроблені лідируючими компаніями, наприклад Marumi. Якщо виникли під час підбору Marumi M- Black Запитайте наших фахівців у режимі онлайн. Товари заберіть в Кривому Розі без затримок.

Місткість: 6 фільтрів діаметром до 62 мм