Marumi M- Black

Код товару: 15950
Фото: Marumi M- Black

У наявності

Ціна: 112 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Чохол для світлофільтрів MARUMI надійно захищає світлофільтри від подряпин та бруду, також заощаджує місце в кофрі фотографа та дозволяє тримати необхідні світлофільтри в одному місці без пластикових коробок.
Чохол для світлофільтрів MARUMI виготовлений з капронової тканини з прозорими відділеннями із ПВХ плівки та представлений у двох кольорових варіантах – сірому та чорному.
В одному чохлі для світлофільтрів MARUMI можна зберігати до 6 світлофільтрів.
 

Marumi M- Black - на кращому сайті АВС Фото. Якщо потрібно придбати Чохли для фільтрів або інші фототовари Не покидаючи будинок, зайдіть до нас в електронний маркет abcphoto.com.ua. З асортименту підберіть Чохли для фільтрів за доступною ціною. Щоб вам простіше було вибрати Чохли для фільтрів, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Marumi І Ви побачите перелік з Чохли для фільтрів Marumi. У нас підібрати фототехніку найпростіше. В якості товарів сумнівів бути не може Всі фототовари, які можна купити у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Marumi. Якщо з'явилися при купівлі Marumi M- Black Запитайте наших кваліфікованих фахівців. Посилання прийде в Миколаєві якомога швидше.

Місткість: 6 фільтрів діаметром до 62 мм