Henzo кутики 18.312.00 (500 шт)

Код товару: 16947
Фото: Henzo кутики 18.312.00 (500 шт)

У наявності

Ціна: 185 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

Фотокуточки потрібні для кріплення фотографій у традиційні (класичні) фотоальбоми.
Це клейкий шматочок паперу з білою підкладкою та прозорою верхньою частиною. При використанні фотокуточків буде видно всю фотографію.
Максимальне захоплення області фото 7мм.
Кути ефективно використовувати для фотографій невеликих розмірів.
Виробник Henzo (Нідерланди) більше ніж 50 років пропонує своїм клієнтам товари для довговічного зберігання фотографій. Матеріали архівної якості, які не містять кислот, збережуть пам'ятні моменти довгі роки.
 
 
 

Henzo кутики 18.312.00 (500 шт) - в каталозі abcphoto. Якщо потрібно купити Фотокутики фотоаксесуари не встаючи з дивана, відвідайте наш електронний маркет АВС Фото. Вам слід розглянути варіанти та вибрати Фотокутики за економною ціною? Щоб вам простіше було вибрати Фотокутики, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Henzo і перед вами з'явиться все Фотокутики Henzo. У нас підібрати фотоаксессуари просто і швидко. Можна не думати про якість товарів. Вироби, які можна придбати у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Walther. Якщо виникли під час вибору Henzo кутики 18.312.00 (500 шт) Запитайте наших менеджерів. Замовлення можна забрати в Хмельницькому своєчасно.