JJC LH-T73B (ET-73B, Canon 70-300mm L)

Код товару: 17106
Фото: JJC LH-T73B (ET-73B, Canon 70-300mm L)

У наявності

Ціна: 202 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Бленда призначена для відсікання бічного світла та боротьби з відблисками та паразитним засвіченням при зйомці в сонячну погоду або за будь-яких інших складних умов освітлення.

Рекомендується для використання в сонячну та погану погоду як влітку, так і взимку.

Дана бленда призначена для використання з об'єктивом Canon EF 70-300mm f/4-5.6L IS USM. Є копією-аналогом оригінальної бленди.

 

JJC LH-T73B (ET-73B, Canon 70-300mm L) - в електронному маркеті abcphoto. Якщо потрібно замовити Бленди або інші аксесуари Не покидаючи вдома, зайдіть до нас в електронний каталог abcphoto. Розгляньте пропозиції та виберіть Бленда за вигідною ціною? Щоб простіше було підібрати Бленда, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: JJC і Ви побачите, які доступні для замовлення Бленди JJC. У нас вибрати фототовари найпростіше. Як і надійність товарів не варто сумніватися. Всі фотоаксесуари з нашого каталогу виробляють відомі фірми, наприклад ForSLR. Виникли при покупці JJC LH-T73B (ET-73B, Canon 70-300mm L) Питання можна поставити нашому фахівцю. Відправляємо продукцію в Слов'янське у стислі строки.