Kata KT DL-DF-404

Код товару: С000000531
Фото: Kata KT DL-DF-404

У наявності

Ціна: 355 309 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

DF-404 DL – повч для компактної цифрової камери з унікальним каркасним захистом TST Rib. У додатковій кишеньці можна зберігати карти пам'яті та інші аксесуари.

Величезна перевага даного повуча – надійне кріплення ременя, що забезпечує різні варіанти носіння та швидкий доступ до пристрою.

Переваги KATA: компактність та легкість, ремінь який забезпечує різні способи носіння.

 

Kata KT DL-DF-404 - у великому інтернет-магазині АВС Фото. Якщо потрібно придбати Чохли для фото-відео техніки та інші елементи фототехніки не встаючи з дивана, відвідайте наш електронний магазин abcphoto. Вам потрібно розглянути варіанти та підібрати Чохол за прийнятною ціною? Щоб максимально просто підібрати Чохол, за допомогою навігації. Введіть: Kata І Ви побачите перелік з Чохли для фото-відео техніки Kata. У нас підібрати фототехніку найпростіше. За якість запчастин можна не турбуватися. Всі фототовари з каталогу створені найкращими світовими виробниками, наприклад Crumpler. Якщо з'явилися при виборі Kata KT DL-DF-404 Запитайте безкоштовно нашим фахівцям. Фототехніку отримаєте Нікополі в потрібні терміни.

Габарити / Максимальний розмір Зовнішній Внутрішній
Довжина 8 см 7,5 см
Ширина 4 см 3 см
Висота 13 см 12 см
Вага 0,2 кг