Powerex MH-C800S-E 8 AA/AAA LCD Euro

Код товару: С000001128
Фото: Powerex MH-C800S-E 8 AA/AAA LCD Euro

У наявності

Ціна: 1 760 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 
Зарядний пристрій Powerex MH-C800S-E 8 AA/AAA LCD Euro має вісім незалежних слотів, які працюють з 1-8 АА або ААА батареями у будь-якій комбінації.
Powerex MH-C800S-E зарядний пристрій містить великий РК-екран, що відображає стан заряджання кожного акумулятора. Зрозумілі написи англійською мовою замінили традиційні світлодіодні індикатори, що застосовувалися раніше.
«М'який» заряд забезпечує високий термін служби акумулятора та забезпечує 100% сумісність зі старими акумуляторами нижчої ємності. Швидка зарядка дозволяє повністю зарядити вісім батарей приблизно за одну-дві години!
Вісім незалежних осередків заряджатимуть, максимально розряджатимуть і перезаряджатимуть батареї автоматично для максимальної тривалості робочого циклу.
 
 

Powerex MH-C800S-E 8 AA/AAA LCD Euro - в онлайн-супермаркеті abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно замовити Зарядні пристрої для фото-відео А також інші фотоаксесуари не покидаючи квартири, зайдіть до нас в віртуальний маркет abcphoto. Виберіть із запропонованих варіантів Зарядний пристрій за ринковими розцінками? Щоб легко було підібрати Зарядний пристрій, за допомогою фільтрів. Введіть: Powerex і Вам будуть показані всі Зарядні пристрої для фото-відео Powerex. У нас ви швидко знайдете потрібні фотоаксессуари. Як товари ніяких сумнівів бути не може. Всі фотоаксессуари, які є у нас, створені лідируючими компаніями, наприклад La Crosse. Виникли при покупці Powerex MH-C800S-E 8 AA/AAA LCD Euro Запитайте наших менеджерів. Замовлення можна отримати Івано-Франківську в потрібні терміни.

 

- Час зарядки: 1-2 години
- Тип акумулятора: NiMH/NiCD
- Розмір акумулятора: AA/AAA
- Кількість батарей, що заряджаються: 1-8
- Сила струму: 1000mA
- Живлення: мережевий блок живлення 100-240В 50/60 Гц