Power Plant EN-EL3e Nikon (DV00DV1159)

Код товару: С000001815
Фото: Power Plant EN-EL3e Nikon (DV00DV1159)

У наявності

Ціна: 799 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Акумулятор PowerPlant для Nikon EN-EL3e – це сучасна літієво-іонна батарея для фото та відеокамер, яка забезпечить тривалий час автономної роботи Вашого пристрою.
Акумулятор PowerPlant це повноцінний аналог оригінального акумулятора Nikon EN-EL3e. У виробництві використані тільки високоякісні елементи живлення та японські чіпи оригінальних виробників, тому акумулятор має високу енергетичну щільність, низький саморозряд, зберігає заряд навіть при тривалому використанні, а відсутність "ефекту пам'яті"
і здатність швидко перезаряджати його не досягаючи повної розрядки, можна віднести до ключових переваг.
Фірма PowerPlant гарантує безпеку використання батареї PowerPlant Nikon EN-EL3e з фотокамерою або відеокамерою.
Назва: Nikon EN-EL3e
Місткість: 1800 mAh
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга: 7,2V
Потужність: 12.96Wh
Виробник: PowerPlant
Гарантія: 12 місяців

Акумулятор можна використовувати замість оригінального NIKON

D70, D70, D80, D90, D700

 
 

Power Plant EN-EL3e Nikon (DV00DV1159) - в надійному інтернет-магазині АВС Фото. Якщо потрібно придбати Акумулятори для фото-відео або інші фотоаксесуари Не виходячи з квартири, зайдіть до нас в онлайн-маркет АВС Фото. Виберіть із каталогу Акумулятор за прийнятною ціною? Щоб легко підібрати Акумулятор, скористайтеся нашими фільтрами. Введіть: Power Plant і перед вами будуть усі Акумулятори для фото-відео Power Plant. У нас проста система підбору фотоакссесуарів. В якості товарів можна бути повністю впевненими Всі фотоаксесуари з нашого каталогу випускають відомі фірми, наприклад Power Plant. З'явилися під час підбору Power Plant EN-EL3e Nikon (DV00DV1159) Питання можна уточнити у наших менеджерів. Фототовари можна отримати в Чернівцях в необхідні терміни.

Основные характеристики
ТипLi-ion
Емкость1800 mAh
Напряжение7.2V