Power Plant Canon TLP-E6NH 2250mAh з кабелем Type-C

Код товару: С000011222
Фото: Power Plant Canon TLP-E6NH 2250mAh з кабелем Type-C

У наявності

Ціна: 2 399 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Акумулятор Power Plant Canon TLP-E6NH 2250mAh с кабелем Type-C – це сучасна літієво-іонна батарея для фото та відеокамер, яка забезпечить тривалий час автономної роботи Вашого пристрою.
Акумулятор PowerPlant це повноцінний аналог оригінального акумулятора Canon LP-E6NH який можна заряджати від USB Type-C. У виробництві використані тільки високоякісні елементи живлення та японські чіпи оригінальних виробників, тому акумулятор має високу енергетичну щільність, низький саморозряд, зберігає заряд навіть при тривалому використанні, а відсутність "ефекту пам'яті"
і здатність швидко перезаряджати його не досягаючи повної розрядки, можна віднести до ключових переваг.
Фірма PowerPlant гарантує безпеку використання батареї PowerPlant Canon LP-E6N з фотокамерою або відеокамерою.
Акумулятор можна використовувати замість оригінального  CANON LP-E6, LP-E6N, 
LP-E6NH

Power Plant Canon TLP-E6NH 2250mAh з кабелем Type-C - в онлайн-супермаркеті abcphoto.com.ua. Якщо потрібно замовити Акумулятори для фото-відео фотоаксесуари не покидаючи будинок, відвідайте наш онлайн-каталог abcphoto. З асортименту виберіть Акумулятор на кращих умовах. Щоб правильно підібрати Акумулятор, за допомогою навігації. Введіть: Power Plant і перед вами з'явиться Акумулятори для фото-відео Power Plant. У нас підібрати фототехніку найпростіше. За якість деталей можна не хвилюватися. Всі фототовари, представлені у нас, створені відомими компаніями, наприклад Power Plant. З'явилися при виборі Power Plant Canon TLP-E6NH 2250mAh з кабелем Type-C Питання можна задати нашим фахівцям. Посилання прийде в Києві в потрібні терміни.

Назва: Power Plant Canon TLP-E6NH 2250mAh с кабелем Type-C
Ємність: 2250 mAh
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга: 7.2V
Потужність: 16.2 Wh
Виробник: PowerPlant
Гарантія: 12 місяців