Power Plant LP-E5 Canon (DV00DV1225)

Код товару: С000001819
Фото: Power Plant LP-E5 Canon (DV00DV1225)

У наявності

Ціна: 599 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Акумулятор PowerPlant для Canon LP-E5 – це сучасна літієво-іонна батарея для фото та відеокамер, яка забезпечить тривалий час автономної роботи Вашого пристрою.
Акумулятор PowerPlant це повноцінний аналог оригінального акумулятора Canon LP-E5. У виробництві використані тільки високоякісні елементи живлення та японські чіпи оригінальних виробників, тому акумулятор має високу енергетичну щільність, низький саморозряд, зберігає заряд навіть при тривалому використанні, а відсутність "ефекту пам'яті"
і здатність швидко перезаряджати його не досягаючи повної розрядки, можна віднести до ключових переваг.
Фірма PowerPlant гарантує безпеку використання батареї PowerPlant Canon LP-E5 з фотокамерою або відеокамерою.
Назва: Canon LP-E5
Ємність: 1200mAh Тип
акумулятора: Li-ion
Напруга: 7.4V

Потужність : 8.88Wh

Виробник: PowerPlant
Гарантія: 12 місяців

Акумулятор можна використовувати замість оригінального CANON LP- E5

 


 

Power Plant LP-E5 Canon (DV00DV1225) - в інет-каталозі abcphoto. Якщо потрібно купити Акумулятори для фото-відео А також інші фотоаксесуари Не виходячи з дому, зайдіть до нас в онлайн-каталог abcphoto.com.ua. Розгляньте каталог та виберіть Акумулятор з вигодами для бюджету Щоб вам простіше було підібрати Акумулятор, за допомогою фільтрів. Введіть: Power Plant і перед вами відкриються всі необхідні для вас Акумулятори для фото-відео Power Plant. Як бачите, все досить просто. Як товари ніяких сумнівів бути не може. Всі фототовари з каталогу створені відомими фірмами, наприклад Canon. З'явилися при покупці Power Plant LP-E5 Canon (DV00DV1225) Запитайте нашого менеджера. Замовлення отримаєте Луцьку найшвидше.

Основные характеристики
ТипLi-ion
Емкость1200mAh
Напряжение7,4V