Power Plant Li-50B, D-Li92 Olympus (DV00DV1218)

Код товару: К000000172
Фото: Power Plant Li-50B, D-Li92 Olympus (DV00DV1218)

У наявності

Ціна: 359 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Аккумулятор PowerPlant для Olympus Li-50B, Pentax D-Li92 - это современная литиево-ионная батарея для фото и видеокамер, которая обеспечит длительное время автономной работы Вашему устройству.
Аккумулятор PowerPlant это полноценный аналог оригинальному аккумулятору Olympus Li-50B, Pentax D-Li92. В производстве использованы только высококачественные элементы питания и японские чипы оригинальных производителей, поэтому аккумулятор обладает высокой энергетической плотностью, низким саморазрядом, сохраняет заряд даже при длительном использовании, а отсутствие "эффекта памяти"
и способность быстро перезаряжать его не достигая полной разрядки, можно отнести к ключевым преимуществам.
Фирма PowerPlant гарантирует безопасность использования батареи Olympus Li-50B, Pentax D-Li92 c Вашим фотоаппаратом или видеокамерой.
Название: Olympus Li-50B, Pentax D-Li92
Емкость: 700 mAh
Тип аккумулятора: Li-ion
Напряжение: 7,4V
Мощьность: 5.18Wh
Производитель: PowerPlant
Гарантия: 12 месяцев

  

Power Plant Li-50B, D-Li92 Olympus (DV00DV1218) - в онлайн-маркеті abcphoto.com.ua. Якщо потрібно придбати Акумулятори для фото-відео А також інші елементи фототехніки не встаючи з дивана, відвідайте наш онлайн-маркет abcphoto.com.ua. Вам потрібно розглянути пропозиції та підібрати Акумулятор за низькою ціною? Щоб легше було підібрати Акумулятор, за допомогою навігації. Введіть: Power Plant і Ви побачите список з Акумулятори для фото-відео Power Plant. У нас ви швидко знайдете потрібні фотоаксессуари. Можна не хвилюватися про якість товарів. Всі фотоаксесуари з нашого каталогу створені відомими компаніями, наприклад Panasonic. З'явилися при покупці Power Plant Li-50B, D-Li92 Olympus (DV00DV1218) Запитайте наших менеджерів. Замовлення отримаєте Слов'янське в швидкі терміни.

Основные характеристики
ТипLi-ion
Емкость700 mAh
Напряжение7,4V