Power Plant EN-EL20 Nikon (DV00DV1306)

Код товару: С000002175
Фото: Power Plant EN-EL20 Nikon (DV00DV1306)

У наявності

Ціна: 599 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Акумулятор PowerPlant для Nikon EN-EL20 – це сучасна літієво-іонна батарея для фото та відеокамер, яка забезпечить тривалий час автономної роботи Вашого пристрою.
Акумулятор PowerPlant це повноцінний аналог оригінального акумулятора Nikon EN-EL20. У виробництві використані тільки високоякісні елементи живлення та японські чіпи оригінальних виробників, тому акумулятор має високу енергетичну щільність, низький саморозряд, зберігає заряд навіть при тривалому використанні, а відсутність "ефекту пам'яті"
і здатність швидко перезаряджати його не досягаючи повної розрядки, можна віднести до ключових переваг.
Фірма PowerPlant гарантує безпеку використання батареї PowerPlant Nikon EN-EL20 з фотокамерою або відеокамерою.
Назва: Nikon EN-EL20
Ємність: 1050 mAh
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга: 7,2V
Потужність: 7.56Wh
Виробник: PowerPlant
Гарантія: 12 місяців

Акумулятор можна використовувати замість оригінального NIKON EN-EL20


 

Power Plant EN-EL20 Nikon (DV00DV1306) - на сайті інтернет-магазину abcphoto. Якщо терміново потрібно замовити Акумулятори для фото-відео або інші фотоаксесуари Не підводячись з дивана, зайдіть до нас в електронний маркет abcphoto.com.ua. Вам потрібно розглянути пропозиції та підібрати Акумулятор вигідно? Щоб легко підібрати Акумулятор, за допомогою нашої системи фільтрів. Введіть: Power Plant і Вам будуть запропоновані різні Акумулятори для фото-відео Power Plant. У нас вибір фототехніки не триватиме багато часу. В якості товарів можна бути повністю впевненими Товари, які можна купити у нас, створені лідируючими компаніями, наприклад Canon. Якщо виникли під час підбору Power Plant EN-EL20 Nikon (DV00DV1306) Запитайте наших фахівців. Товари можна забрати в Києві своєчасно.