Power Plant EN-EL20 Nikon (DV00DV1306)

Код товару: С000002175
Фото: Power Plant EN-EL20 Nikon (DV00DV1306)

У наявності

Ціна: 599 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Акумулятор PowerPlant для Nikon EN-EL20 – це сучасна літієво-іонна батарея для фото та відеокамер, яка забезпечить тривалий час автономної роботи Вашого пристрою.
Акумулятор PowerPlant це повноцінний аналог оригінального акумулятора Nikon EN-EL20. У виробництві використані тільки високоякісні елементи живлення та японські чіпи оригінальних виробників, тому акумулятор має високу енергетичну щільність, низький саморозряд, зберігає заряд навіть при тривалому використанні, а відсутність "ефекту пам'яті"
і здатність швидко перезаряджати його не досягаючи повної розрядки, можна віднести до ключових переваг.
Фірма PowerPlant гарантує безпеку використання батареї PowerPlant Nikon EN-EL20 з фотокамерою або відеокамерою.
Назва: Nikon EN-EL20
Ємність: 1050 mAh
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга: 7,2V
Потужність: 7.56Wh
Виробник: PowerPlant
Гарантія: 12 місяців

Акумулятор можна використовувати замість оригінального NIKON EN-EL20


 

Power Plant EN-EL20 Nikon (DV00DV1306) - в надійному інтернет-магазині АВС Фото. Якщо потрібно вибрати Акумулятори для фото-відео та інші елементи фототехніки не встаючи з дивана, відвідайте наш електронний магазин abcphoto. Вам слід розглянути варіанти та вибрати Акумулятор З вигодами? Щоб легко підібрати Акумулятор, за допомогою зручної навігації. Введіть: Power Plant і перед вами з'явиться все Акумулятори для фото-відео Power Plant. У нас вибір фототехніки не триватиме багато часу. Як товари можна бути впевненими. Вся фототехніка, яку можна купити у нас, створені лідируючими компаніями, наприклад Panasonic. Виникли при покупці Power Plant EN-EL20 Nikon (DV00DV1306) Запитайте наших менеджерів. Замовлення заберіть у Кривому Розі в швидкі терміни.